Strona główna forum Wsparcie Konfiguracja Problem z sposobami płatności

Problem z sposobami płatności

Wszystko o konfiguracji, możliwościach i ustawieniach...

Post 1 mar 2011, o 01:11

Posty: 61
Gadu-Gadu: 0

Witam
Wszystko mam skonfigurowane prawidło według wszelkich postów.
Mam Dotpay od Konrada
Płatności.pl według Konrada :) (z poprawkami)
Transferuj.pl
I niestety po zatwierdzeniu sposobu płatności nie przekierowuje mnie na żaden system płatności.
Dalej pozostaje na stronie zamówienia i niemam już nic do wyboru tak jakbym zamówił a nie zapłacił.
Proszę o pomoc.
Pozdrawiam

Problem z sposobami płatności

PostTeraz jest 27 kwi 2024, o 17:55
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet

Post 1 mar 2011, o 11:14

Posty: 1575
Gadu-Gadu: 0

przekierowuje Cię dopiero po kliknięciu złóż zamówienie
hosting-magento.pl / magentohosting.eu - szybki hosting Magento
https://www.mage24.pl/ - twój sklep Magento 2 w 5 minut

Post 1 mar 2011, o 17:09

Posty: 61
Gadu-Gadu: 0

No teoretycznie tak. Ale ja po wypełnieniu zamówienia tj. Mam podgląd zamówienia a niemam nigdzie przycisku "złóż zamówienie"

Post 1 mar 2011, o 23:02

Posty: 17
Gadu-Gadu: 0

Przycisk "Złóż zamówienie" w ostatnim kroku checkoutu nie jest wyświetlany warunkowo - powinien być zawsze widoczny. Sprawdź czy masz go w szablonie
app\design\frontend\default\default\template\checkout\onepage\review.phtml
Fragment:
<button type="submit" class="btn-checkout" onclick="review.save();"><?php echo $this->__('Złóż zamówienie') ?></button>

Jeśli tam jest to może brak jego widoczności na stronie to kwestia styli CSS? Możesz to sprawdzić korzystając np. z narzędzia Firebug dla Firefoksa - będziesz mógł zobaczyć czy ten button jest w kodzie html pod tabelką z podsumowaniem.

Post 2 mar 2011, o 09:30

Posty: 61
Gadu-Gadu: 0

Wiesz co to widocznie ja mam jakiś problem z tym plikiem, bo ja wogóle tego pliku nie mam. Ani w default/default ani w default/forniture...... .

Post 2 mar 2011, o 10:23

Posty: 61
Gadu-Gadu: 0

Mam coś takiego ale w pliku cart.phtml
 <?php if($this->getContinueShoppingUrl()): ?>
                                <button type="button" title="<?php echo $this->__('Continue Shopping') ?>" class="button btn-continue" onclick="setLocation('<?php echo $this->getContinueShoppingUrl() ?>')"><span><span><?php echo $this->__('Continue Shopping') ?></span></span></button>
                            <?php endif; ?>
                            <button type="submit" title="<?php echo $this->__('Update Shopping Cart') ?>" class="button btn-update"><span><span><?php echo $this->__('Update Shopping Cart') ?></span></span></button>

Post 2 mar 2011, o 11:19

Posty: 61
Gadu-Gadu: 0

Sprawdziłem tak, że mam go w podstawowej skórce ale nie wiem gdzie jest w pliku. Jak przełączyłem na tą skórkę to działa i po naciśnięciu na przycisk Złóż zamówienie to przekierowywuje.
Natomiast w mojej skórce nie ma tego przycisku.
Pomocy Proszę

Post 3 mar 2011, o 16:00

Posty: 1575
Gadu-Gadu: 0

rozwiązane, różnice w wersjach zainstalowanego magento oraz magento na którym tworzony był zakupiony szablon
hosting-magento.pl / magentohosting.eu - szybki hosting Magento
https://www.mage24.pl/ - twój sklep Magento 2 w 5 minut

Post 9 paź 2011, o 16:36

Posty: 15
Gadu-Gadu: 8582622

mam ten sam problem jak go rozwiązać ?

Post 9 lis 2011, o 15:12

Posty: 15
Gadu-Gadu: 8582622

podbijam jeszcze raz temat ma ktos moze pomysł jak to zrobic ? zeby przycisk się pojawiał ? , próbowałem dograć pliki z szablonu /base/ niestety nic nie pomogło - wgrałem najnowszą wersje szablonu niby kompatybilna z 1.6.x ale nadal nie ma tego buttona "złóż zamówienie " wogole odpowiedni div sie nie generuje . pomocy :)))

Następna strona

Powrót do Konfiguracja