Strona główna forum Wsparcie Problemy z działaniem Problem z logowaniem

Problem z logowaniem

Wszystkie problemy związane z działaniem sklepu...

Post 8 cze 2014, o 13:48

Posty: 31
Lokalizacja: United Kingdom
Gadu-Gadu: 0

Witam mam problem z logowaniem użytkowników, po założeniu konta sa zalogowani ale zaraz po wylogowaniu nie moga zalogowac sie ponownie, prosze o pomoc

Problem z logowaniem

PostTeraz jest 28 mar 2024, o 21:57
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet

Post 8 cze 2014, o 21:12

Posty: 31
Lokalizacja: United Kingdom
Gadu-Gadu: 0

Zapetla mi back i front end, var/report mam to " a:5:{i:0;s:214:"Error in file: "/home/cikala/domains/asgking.co.uk/public_html/app/code/core/Mage/Log/sql/log_setup/install-1.6.0.0.php" - SQLSTATE[42S01]: Base table or view already exists: 1050 Tabela 'log_customer' juŅ istnieje";i:1;s:1128:"#0 /home/cikala/domains/asgking.co.uk/public_html/app/code/core/Mage/Core/Model/Resource/Setup.php(645): Mage::exception('Mage_Core', 'Error in file: ...')
#1 /home/cikala/domains/asgking.co.uk/public_html/app/code/core/Mage/Core/Model/Resource/Setup.php(421): Mage_Core_Model_Resource_Setup->_modifyResourceDb('install', '', '1.6.1.0')
#2 /home/cikala/domains/asgking.co.uk/public_html/app/code/core/Mage/Core/Model/Resource/Setup.php(327): Mage_Core_Model_Resource_Setup->_installResourceDb('1.6.1.0')
#3 /home/cikala/domains/asgking.co.uk/public_html/app/code/core/Mage/Core/Model/Resource/Setup.php(235): Mage_Core_Model_Resource_Setup->applyUpdates()
#4 /home/cikala/domains/asgking.co.uk/public_html/app/code/core/Mage/Core/Model/App.php(417): Mage_Core_Model_Resource_Setup::applyAllUpdates()
#5 /home/cikala/domains/asgking.co.uk/public_html/app/code/core/Mage/Core/Model/App.php(343): Mage_Core_Model_App->_initModules()
#6 /home/cikala/domains/asgking.co.uk/public_html/app/Mage.php(684): Mage_Core_Model_App->run(Array)
#7 /home/cikala/domains/asgking.co.uk/public_html/index.php(87): Mage::run('', 'store')
#8 {main}";s:3:"url";s:37:"/index.php/install/wizard/configPost/";s:11:"script_name";s:10:"/index.php";s:4:"skin";s:7:"default";}"

Post 8 cze 2014, o 21:46

Posty: 1575
Gadu-Gadu: 0

ciężko wyczuć, aktualizowałeś to magento ostatnio?
hosting-magento.pl / magentohosting.eu - szybki hosting Magento
https://www.mage24.pl/ - twój sklep Magento 2 w 5 minut

Post 8 cze 2014, o 22:10

Posty: 31
Lokalizacja: United Kingdom
Gadu-Gadu: 0

po wystapieniu problemu , przeczytalem gdzies cos i w content management prubowalem ale mialem bledy . sorki z moje bledy tutaj ale mam dysleksje

Post 8 cze 2014, o 22:12

Posty: 31
Lokalizacja: United Kingdom
Gadu-Gadu: 0

ogulnie wszystko mi zapetla, obecnie konta usera nie moge zalozyc, do backend nie moge wejsc, content mi tez szfankuje, wolabym nie musiec instalowac wszystkiego od nowa ze wzgledu na pozycjonowanie w google

Post 9 cze 2014, o 00:06

Posty: 31
Lokalizacja: United Kingdom
Gadu-Gadu: 0

Wygląda mi to na błędy w plikach PHP

Post 9 cze 2014, o 11:08

Posty: 31
Lokalizacja: United Kingdom
Gadu-Gadu: 0

OK więc tak po przywróceniu bazy danych z przed wystąpieniu problemu zalogowałem się na Magento Content i dokonałem aktualizacji plików magento, problem naprawiony logowanie działa

Post 24 sie 2014, o 15:23

Posty: 31
Lokalizacja: United Kingdom
Gadu-Gadu: 0

witam ponownie mam zapetlanie sie w panelu admina oraz na stronie sklepu, mialem pewne problemu przy kompilacji, administracja serwera przywrucila mi pliki i od tego czasu nie moge sie logowac, dodatkowo od dluzszego czasu klienci nie moga wystawiac opinii o produkcie, nie moge wejsc do magento download, nie wiem co mam robic, prosze o pomoc

Post 24 sie 2014, o 22:00

Posty: 1575
Gadu-Gadu: 0

wpisywałeś coś w konfiguracji magento odnośnie domeny cookie? jest tak to usuń wszystko z tego pola
hosting-magento.pl / magentohosting.eu - szybki hosting Magento
https://www.mage24.pl/ - twój sklep Magento 2 w 5 minut

Post 28 sie 2014, o 22:23

Posty: 31
Lokalizacja: United Kingdom
Gadu-Gadu: 0

kkkonrad napisał(a):
wpisywałeś coś w konfiguracji magento odnośnie domeny cookie? jest tak to usuń wszystko z tego pola

Dzieki pomoglo


Powrót do Problemy z działaniem



cron