Strona główna forum Wsparcie Konfiguracja Problem z działaniem czy niedociągnięcia Magento?

Problem z działaniem czy niedociągnięcia Magento?

Wszystko o konfiguracji, możliwościach i ustawieniach...


Posty: 98
Gadu-Gadu: 1605632

Witam,

Chciałem się zapytać specjalistów jedną rzecz, a mianowicie :)

Jeśli wchodzimy do produktu poprzez kategorie to pojawia nam się na górze pasek nawigacyjny z podkategoriami. Bardzo przydatna rzecz. Bardzo często korzystam z tego na allegro. Ale w magento jest jeden wydaje mi się poważny błąd. Nie wiem czy to jest błąd tylko w moim sklepie i czy można to zmienić.

Jeśli wpisujemy w wyszukiwarkę np "styrodur" tak jak na zdjęciu poniżej to pokazuje nam się wszystko pięknie ale jak już wejdziemy do samego produktu to nie pokazuje nam się rozwinięty pasek podkategorii. Dziwna sprawa ponieważ ja zawsze jak chce znaleźć jakąś kategorie główną to wpisuje sobie najpierw np. styrodur -> wchodze do produktu -> i z podkategori górnej wybieram sobie to co mnie interesuje.


Obrazek
Rys. 1 / Produkt znaleziony przez wyszukanie

Obrazek
Rys. 2 / Produkt znaleziony przez menu kategorii
SABKO.pl - www.sabko.pl

Problem z działaniem czy niedociągnięcia Magento?

PostTeraz jest 27 kwi 2024, o 18:32
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet


Posty: 1575
Gadu-Gadu: 0

produkt może być w kilku kategoriach, może być też włączony bez zaznaczone kategorii, dlatego masz takie różnice, żeby włączyć produkt ze ścieżka kategorii musisz go kliknąć z widoku kategorii, tak działa magento od bardzo dawna
hosting-magento.pl / magentohosting.eu - szybki hosting Magento
https://www.mage24.pl/ - twój sklep Magento 2 w 5 minut


Posty: 98
Gadu-Gadu: 1605632

szkoda że nie zrobili jakiegoś rozwiązania :)
SABKO.pl - www.sabko.pl


Powrót do Konfiguracja