Strona główna forum Inne Offtopic [Biznes] Potrafisz pozycjonować ? Zacznij zarabiać ze mną !!

[Biznes] Potrafisz pozycjonować ? Zacznij zarabiać ze mną !!

O wszystkim innym niż powyżej...


Posty: 3
Gadu-Gadu: 0

Cześć wszystkim.

Ogłoszenie to skierowane jest wyłącznie do osób, które mają wiedzę i umiejętności w sferze pozycjonowania serwisów w Polsce (dodatkowym atutem będzie pozycjonowanie również na inne zagraniczne kraje). Mam na imię Bartek i dłuższy czas zarabiam w internecie w różnych modelach biznesowych(Hyip, Revenue Share, Ponzi, CPA, PPA). Zawsze współpracowałem z wspólnikiem a więc praca w grupie nie jest mi obca wręcz przeciwnie bardzo mnie motywuję. Postanowiłem zmienić model zarabiania i skupić się na Programach Partnerskich. Uważam, że na tym rynku istnieje wielki potencjał i serwis z którym nawiązałem współpracę również oferuję unikalne i bardzo pożądane produkty na rynek polski i zagraniczny.

A więc jeżeli jesteś osobą, która bardzo dobrze zna się na pozycjonowaniu, dysponuje czasem i jest zdeterminowana i chętna do podjęcia współpracy to zapraszam do kontaktu. Gwarantuję, że podjęcie wspólnego działania przyniesie nam oczekiwane efekty, oczywiście pod warunkiem, że oboje będziemy działać i myśleć w odpowiednim kierunku. Jestem osobą odpowiedzialną i zawsze dążącą do wyznaczonego celu. Jeżeli faktycznie chcesz osiągnąć i nawiązać współpracę z osobą, która rozumie możliwości zarabiania w internecie, ma określony plan i cel to każdą zainteresowaną osobą zapraszam po więcej informacji. Wspólnika poszukuje ponieważ nie znam się na sferze pozycjonowania a wiem jak bardzo ważnym czynnikiem jest w zarabianiu przez internet.

Zadaniem wspólnika będzie tylko sfera pozycjonowania i zdobywania odpowiednich pozycji, resztę zadań i opłat biorę na swoje barki, ale najlepiej o szczegółach będzie rozmawiało się osobiście, dlatego też wszystkie zainteresowane osoby proszę o kontakt na poniższy Email (Tylko E-mail):

Adres Email: ebiznespartnerski@gmail.com

Pozdrawiam i do usłyszenia

[Biznes] Potrafisz pozycjonować ? Zacznij zarabiać ze mną !!

PostTeraz jest 15 maja 2021, o 13:00
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet

Powrót do Offtopiccron