Strona główna forum Wsparcie Konfiguracja Atrybuty produktu

Atrybuty produktu

Wszystko o konfiguracji, możliwościach i ustawieniach...

Post 2 wrz 2013, o 14:26

Posty: 2
Gadu-Gadu: 0

Witam,
potrzebuję dodać własny atrybut do produktu.
Jednak powinien on być powtarzalny (guzik dodaj wiersz) - czyli działać podobnie jak "Fixed Product Tax".
Administrator powinien mieć możliwość zdefiniowania innej wartości (tekstowej) dla każdego kraju (wybieranego z dropdowna). Czy istniej moduł, który mi w tym pomoże czy też trzeba to napisać od zera. Jeśli muszę to stworzyć czy ktoś może mi podpowiedzieć od czego zacząć?

Z góry dziękuję za pomoc.

Atrybuty produktu

PostTeraz jest 26 kwi 2024, o 15:45
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet

Post 3 wrz 2013, o 10:38

Posty: 26
Lokalizacja: Kraków
Gadu-Gadu: 22740034

Wchodzisz do katalog/cechy/zarządzaj cechami i tam dodajesz. Następnie wchodzisz do katalog/cechy/zarządzaj zestawami cech i tak samo dodajesz. Do czego Ci moduł ?, chyba tylko do rozwalenia sklepu ;)
Wdrożenia magento i poprawki, instalacja modułów www.sklepymagento.eu

Post 4 wrz 2013, o 15:07

Posty: 2
Gadu-Gadu: 0

Dziękuję za odpowiedź.

Tylko, jest taka różnica, że Twoje rozwiązanie dodaje cechę (atrybut).

Mi natomiast zależy na rozwiązaniu dzięki, któremu cecha (atrybut) będzie powtarzalna. Czyli będzie działać dokładnie tak samo jak "Fixed Product Tax" tzn. osoba dodająca produkt będzie miała możliwość kliknąć dodaj wiersz w wyniku czego pojawi się nowy wiersz z listą wyboru krajów a obok pole tekstowe do wprowadzeni wartości.

Czyli przypisanie do konkretnego kraju konkretnej wartości tekstowej.

Dodawanie cech w magento domyślnie nie przewiduje, że jakach cecha będzie powtarzalna dlatego też zastanawiam się czy jakiś moduł nie dodaje takiej funkcjonalności.

Czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem?

Pozdrawiam

Post 12 wrz 2013, o 16:31

Posty: 4
Gadu-Gadu: 0

W standardzie tego nie ma, ale można na szybko dopisać prosty moduł właśnie na podstawie Fixed produkt tax. Jakiś czas temu coś takiego robiłem, ale na razie nie mam dostępu do komputera, więc może ktoś inny Ci pomoże.


Powrót do Konfiguracja