Strona główna forum Wsparcie Aktualizacje Aktualizacja Magento do wersji 1.1.8 Aktualizacja Magento do wersji 1.1.8

Aktualizacja Magento do wersji 1.1.8

Kwestie i problemy wynikające z aktualizacji Magento do wersji 1.1.8

jemoon Avatar użytkownika
Administrator

Posty: 529
Lokalizacja: Gdańsk
Gadu-Gadu: 0

witam,
W tym temacie proszę o wypisywanie błędów (oraz ewentualnie ich rozwiązań) jakie napotkaliście podczas aktualizacji Magento do wersji 1.1.8.

Aktualizacja Magento do wersji 1.1.8

PostTeraz jest 28 mar 2024, o 15:08
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet


Posty: 74
Gadu-Gadu: 0

Witam!

Czy istnieje szansa, że po aktualizacji, a nie wykonaniu wcześniej kopii zapasowej znajdę i odzyskam niektóre pliki graficzne z folderu templatki? Zaktualizowałam do najnowszej wersji i zepsułam wszystko. Teraz przywróciłam mniej więcej wygląd, ale zgubiłam logo. Nie mam kopii zapasowych, bo mam nowy komputer, na starym dysk jest nie do odczytania po wypadku. Zapomniałam najpierw zrobić backup, jest ratunek?
Uśmiechnij się - jutro możesz nie mieć zębów ...

jemoon Avatar użytkownika
Administrator

Posty: 529
Lokalizacja: Gdańsk
Gadu-Gadu: 0

witam,
Napisz do firmy hostingowej z prośbą udostępnienie kopii plików z dnia przed aktualizacją. Jeśli oni sami robią takie kopie to logo będzie do odzyskania jeśli nie mają żadnego backupu to logo chyba jest już stracone. Na przyszłość mogę tylko zalecić zrobienie swojego własnego stylu dla layoutu a nie modyfikowanie default'a.


Posty: 74
Gadu-Gadu: 0

wielkie dzięki, zapomniałam o tym!!! To niesamowite, jak szybko tutaj uzyskuje się konkretną odpowiedź, żadne forum tak sprawnie nie działa.
Uśmiechnij się - jutro możesz nie mieć zębów ...


Posty: 86
Gadu-Gadu: 2878306

po instalacji nowej wersji, panel Magento Downloader jest uciety na dole... jak to poprawic?
okienko postepu instalacji nowych modulow otwiera mi sie w nowej karcie (firefox)

Obrazek

jemoon Avatar użytkownika
Administrator

Posty: 529
Lokalizacja: Gdańsk
Gadu-Gadu: 0

zulusek to nie jest wina aktualizacji ale to jest bug, którego rozwiązanie opisane było już wcześniej w tym miejscu: Błąd w wyświetlaniu Community Extensions


Posty: 86
Gadu-Gadu: 2878306

dziękuję, bugfix zadziałał :)
pozdrawiam


Posty: 729
Gadu-Gadu: 0

Ja miałem problem z aktualizacją bo ciągle był błąd że niema praw zapisów do plików, jak już je ustawiłem to nie było w panelu opcji samej aktualizacji :( . Problem rozwiązałem :
1. kopia plików z serwera i bazy danych.
2. wrzucenie najnowszej wersji na serwer
3. podmiana pliku konfiguracyjnego i templatki i gotowe :)
Magento krok po kroku - aktualne informacje ze świata magento.

Następna strona

Powrót do Aktualizacja Magento do wersji 1.1.8



cron