Strona główna forum Wsparcie Problemy z działaniem Sklep nie chce się załadować po zmianie hostingu

Sklep nie chce się załadować po zmianie hostingu

Wszystkie problemy związane z działaniem sklepu...


Posty: 7
Gadu-Gadu: 0

Witam,
zrezygnowałem z hostingu i firma hostingowa zablokowała mi sklep, umieszczając tekst "strona zablokowana".
Ściągnąłem pliki sklepu i umieściłem je u innego hostingodawcy.
Udostępnili mi pliki ze swoimi korektami w plikach, zmienili kilka nazw, aby linie kodu nie działały, podstawili index.html z tekstem o zablokowaniu.
Wyrzuciłem to i skorygowałem nazwę właściwego pliku. Zmieniłem także nazwę pliku z __sql, na sql.
Pierwsza strona sklepu ładuje się teraz poprawnie, ale kiedy chce wejść dalej wyrzuca błąd : "There has been an error processing your request" i nr błędu 337537502021

Mogę jutro złożyć reklamację i powiedzieć co myślę o tej firmie i polecić im naprawienie tego, ale chciałbym spróbować naprawić to sam. Czy może mi ktoś pomóc? Co idzie nie tak? Czy chodzi o bazę? A może plik sql powinien mieć nazwę Mysql?

Sklep nie chce się załadować po zmianie hostingu

PostTeraz jest 24 kwi 2024, o 16:14
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet


Posty: 1575
Gadu-Gadu: 0

oj ciężko wyczuć jeśli coś pozmieniali, magento to wielki system z wieloma plikami, a może być też tak że sklep nie chce ruszyć bo coś na nowym hostingu jest źle skonfigurowane
sprawdź jaki błąd wywala w pliku var/report/337537502021
hosting-magento.pl / magentohosting.eu - szybki hosting Magento
https://www.mage24.pl/ - twój sklep Magento 2 w 5 minut


Posty: 7
Gadu-Gadu: 0

Mam ten plik. Co podać, bo jest trochę tych linii.


Posty: 1575
Gadu-Gadu: 0

najlepiej cały
hosting-magento.pl / magentohosting.eu - szybki hosting Magento
https://www.mage24.pl/ - twój sklep Magento 2 w 5 minut


Posty: 7
Gadu-Gadu: 0

a:4:{i:0;s:89:"SQLSTATE[28000] [1045] Access denied for user 'abc'@'localhost' (using password: TAK)";i:1;s:2621:"#0 /home/luc35/domains/abc.pl/public_html/lib/Zend/Db/Adapter/Pdo/Mysql.php(96): Zend_Db_Adapter_Pdo_Abstract->_connect()
#1 /home/luc35/domains/abc.pl/public_html/lib/Varien/Db/Adapter/Pdo/Mysql.php(251): Zend_Db_Adapter_Pdo_Mysql->_connect()
#2 /home/luc35/domains/abc.pl/public_html/lib/Zend/Db/Adapter/Abstract.php(448): Varien_Db_Adapter_Pdo_Mysql->_connect()
#3 /home/luc35/domains/abc.pl/public_html/lib/Zend/Db/Adapter/Pdo/Abstract.php(238): Zend_Db_Adapter_Abstract->query('SET NAMES utf8', Array)
#4 /home/luc35/domains/abc.pl/public_html/lib/Varien/Db/Adapter/Pdo/Mysql.php(333): Zend_Db_Adapter_Pdo_Abstract->query('SET NAMES utf8', Array)
#5 /home/luc35/domains/abc.pl/public_html/app/code/core/Mage/Core/Model/Resource/Type/Db/Pdo/Mysql.php(45): Varien_Db_Adapter_Pdo_Mysql->query('SET NAMES utf8')
#6 /home/luc35/domains/abc.pl/public_html/app/code/core/Mage/Core/Model/Resource.php(93): Mage_Core_Model_Resource_Type_Db_Pdo_Mysql->getConnection(Object(Mage_Core_Model_Config_Element))
#7 /home/luc35/domains/abc.pl/public_html/app/code/core/Mage/Core/Model/Mysql4/Abstract.php(275): Mage_Core_Model_Resource->getConnection('core_read')
#8 /home/luc35/domains/abc.pl/public_html/app/code/core/Mage/Core/Model/Mysql4/Abstract.php(290): Mage_Core_Model_Mysql4_Abstract->_getConnection('read')
#9 /home/luc35/domains/abc.pl/public_html/app/code/core/Mage/Core/Model/Mysql4/Cache.php(41): Mage_Core_Model_Mysql4_Abstract->_getReadAdapter()
#10 /home/luc35/domains/abc.pl/public_html/app/code/core/Mage/Core/Model/Cache.php(424): Mage_Core_Model_Mysql4_Cache->getAllOptions()
#11 /home/luc35/domains/abc.pl/public_html/app/code/core/Mage/Core/Model/Cache.php(459): Mage_Core_Model_Cache->_initOptions()
#12 /home/luc35/domains/abc.pl/public_html/app/code/core/Mage/Core/Model/App.php(1100): Mage_Core_Model_Cache->canUse('config')
#13 /home/luc35/domains/abc.pl/public_html/app/code/core/Mage/Core/Model/Config.php(404): Mage_Core_Model_App->useCache('config')
#14 /home/luc35/domains/abc.pl/public_html/app/code/core/Mage/Core/Model/Config.php(286): Mage_Core_Model_Config->_canUseCacheForInit()
#15 /home/luc35/domains/abc.pl/public_html/app/code/core/Mage/Core/Model/App.php(359): Mage_Core_Model_Config->loadModulesCache()
#16 /home/luc35/domains/abc.pl/public_html/app/code/core/Mage/Core/Model/App.php(295): Mage_Core_Model_App->_initModules()
#17 /home/luc35/domains/abc.pl/public_html/app/Mage.php(596): Mage_Core_Model_App->run(Array)
#18 /home/luc35/domains/abc.pl/public_html/index.php(78): Mage::run('', 'store')
#19 {main}";s:3:"url";s:10:"/index.php";s:11:"script_name";s:10:"/index.php";}


abc.pl jest podstawione przeze mnie ręcznie. Nie chciałem podawać właściwej domeny.


Posty: 1575
Gadu-Gadu: 0

Access denied for user 'abc'@'localhost' (using password: TAK)
problem z bazą danych, user lub nawa bazy podany w app/etc/local.xml jest błędny
raczej to nie wina twoich byłych kolegów ;)
hosting-magento.pl / magentohosting.eu - szybki hosting Magento
https://www.mage24.pl/ - twój sklep Magento 2 w 5 minut


Posty: 7
Gadu-Gadu: 0

Ale ja nic nie zmieniałem po za zmianą nazwy __sql na sql oraz index.html__ na index.html. To wszystko.
Czy może to wina nowego hostingu?

Jeszcze pytanie. Kod w pliku mysoapapi zaczyna się od <?
Nie powinien zaczynać się od <?php


Posty: 1575
Gadu-Gadu: 0

Luc35 napisał(a):
Ale ja nic nie zmieniałem po za zmianą nazwy __sql na sql oraz index.html__ na index.html. To wszystko.
Czy może to wina nowego hostingu?


jak przenosisz sklep to musisz przenieść plik i też bazę danych, wiesz o tym tak w ogóle??

Luc35 napisał(a):
Jeszcze pytanie. Kod w pliku mysoapapi zaczyna się od <?
Nie powinien zaczynać się od <?php


nie ma to znaczenia tak i tak jest dobrze
hosting-magento.pl / magentohosting.eu - szybki hosting Magento
https://www.mage24.pl/ - twój sklep Magento 2 w 5 minut


Posty: 7
Gadu-Gadu: 0

Wiem, że trzeba przenieść bazę. Wrzuciłem na nowy serwer (FTP przez TotalCommandera) wszystkie pliki, które otrzymałem od "dawnych kolegów" ;) Zapewne była tam także baza.


Posty: 1575
Gadu-Gadu: 0

to jak pewnie wiesz trzeba tą bazę teraz wgrać do mysql, a później ustawić prawidłowe/nowe dane dostępowe w app/etc/local.xml
na koniec jeszcze usuń var/cache i próbuj uruchamiać
hosting-magento.pl / magentohosting.eu - szybki hosting Magento
https://www.mage24.pl/ - twój sklep Magento 2 w 5 minut

Następna strona

Powrót do Problemy z działaniem



cron