Strona główna forum Wsparcie Problemy z działaniem Problem z galerią zdjęć

Problem z galerią zdjęć

Wszystkie problemy związane z działaniem sklepu...

Post 15 mar 2009, o 22:19

Posty: 4
Gadu-Gadu: 7022949

Witam,
Jestem "młodym" twórca sklepu. Mam pytanie dotyczące zdjęć w opisie produktu, a dokładnie chodzi o to że nie działa mi powiększanie ani zmiana zdjęć. Po wciśnięciu zdjęcia strona przechodzi do góry i pozostaje w nienaruszonym stanie. Być może jest to problem z ustawieniami, lub coś namieszałem ;)

Proszę o pomoc :) pozdrawiam

Problem z galerią zdjęć

PostTeraz jest 28 mar 2024, o 14:18
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet

Post 15 mar 2009, o 22:55

Posty: 116
Gadu-Gadu: 0

Poczytaj ten wątek.
Dobry hosting pod Magento? A może sklep KQS? Tak dla kontrastu...

Post 17 mar 2009, o 00:41

Posty: 5
Gadu-Gadu: 0

Bardzo przepraszam Może to niektórych rozśmieszy ale po dwuch dniach nie mam inneg wyjścia jak tylko forum:). Dwa problemy
1. Po utworzeniu kategorii i podkategorii nie widze ich na stronie głównej i prawdę mówiąc wogóle nigdzie :roll:
2 A to to juz kuriozum.:) Przy próbie dodania zdjęcia obojętnie skąd i obojętniwe w jakim formacie zdjęcia sie nie ładują. Plis niech mi ktos pomoże Dotyczy to wszystko wersji 1.2.1.2 :D

Post 17 mar 2009, o 00:57

Posty: 116
Gadu-Gadu: 0

1. Jak dodajesz lub edytujesz kategorię to musisz opcję "is active" zmienić na "tak".
2. Spróbuj inną przeglądarką. Jest to prawdopodobnie problem wersji flash playera, jaki u siebie masz. Wiele było pisane na ten temat na forach.
Dobry hosting pod Magento? A może sklep KQS? Tak dla kontrastu...

Post 17 mar 2009, o 01:29
jemoon Avatar użytkownika
Administrator

Posty: 529
Lokalizacja: Gdańsk
Gadu-Gadu: 0

witam,
Ad1.Tworzenie kategorii i przypisanie menu do sklepu.
Ad2. Problem z ładowaniem zdjęć jest też czasem spowodowany włączeniem/wyłączeniem magic_quotes_gpc (możesz to zmienić ustawiając odpowiednią wartość tej flagi w pliku .htaccess znajdującym się w głównym katalogu sklepu).

Post 18 mar 2009, o 01:18

Posty: 4
Gadu-Gadu: 7022949

temat na który nakierował mnie lesiu bardzo pomógł, dzięki temu doszedłem do tego że "zwaliłem" co nieco próbując naprawić ten problem z galerią zdjęć przy pomocy oficjalnej strony z magento. Obecnie galeria działa, ale nieprawidłowo. Po wciśnięciu obrazka przy zablokowanej funkcji Prototype Deprecation Log obrazki pokazują się w nowym oknie w rozmiarach niestandardowych, a przy odblokowanym Prototype Deprecation Log strona tworzy coś na wzór nowych linii w dużej ilości i otwiera miniaturę obrazu na samym dole strony. Jeśli ktoś chciał by zerknąć
www.top-narzedzia.pl
. Sklep jest dopiero tworzony więc nie przejmujcie się wyglądem ;P Pozdrawiam

na krótki czas włącze Prototype Deprecation Log jeśli ktoś będzie chciał zobaczyć w czym tkwi problem.

Post 18 mar 2009, o 10:21

Posty: 41
Lokalizacja: Gdynia
Gadu-Gadu: 1503284

Sniper
przeczytaj moją wypowiedź w tym wątku. Też miałem ten problem. Chyba że w twoim przypadku to nie jest związane z javascriptem.


Powrót do Problemy z działaniem



cron