Strona główna forum Wsparcie Moduły i dodatki Płatności kartą kredytową

Płatności kartą kredytową

Wszystko o modułach i dodatkach dla Magento...

Post 29 paź 2012, o 01:18

Posty: 40
Gadu-Gadu: 0

Witam,

Czy ktoś wie w jaki sposób można dodać do Magento metodę płatności kartą kredytową?

Płatności kartą kredytową

PostTeraz jest 28 kwi 2024, o 09:02
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet

Post 29 paź 2012, o 09:24

Posty: 1575
Gadu-Gadu: 0

Na pewno serwisy takie jak dotpay i payu obsługują takie metody zapłaty. Można też uzywać do tego paypal jeśli klient ma połączoną kartę ze swoim kontem paypal.
hosting-magento.pl / magentohosting.eu - szybki hosting Magento
https://www.mage24.pl/ - twój sklep Magento 2 w 5 minut

Post 15 lut 2013, o 14:35

Posty: 2
Gadu-Gadu: 0

Aby płacić za pośrednictwem PayPal klient nie musi mieć połaczonej karty z jakimkolwiek kontem PayPal. Wystarczy że wybierze opcje na stronie PayPal że nie ma kontaPayPal ale chcę skorzystać z bramki PayPal.
Ja mam tak ustawione w swoim angielskim sklepie i działa. Sklep nie jest oparty na Magento ale funkcjonalność tę uzyskuje dzięki możliwością PayPal'a. Kaska wchodzi Ci na twoje konto PP no i prowizja też jest dla PP. Mocną stroną takiego rozwiązania jest to że nie martwisz się o przechowywanie w bezpieczny sposób danych kart klientów bo za to odpowiada już PP. Oni jedynie zasilają twoje konto tym co sciągną od klienta. Tak więc nie wiesz nawet jakiej karty klient użył a jedynie dostajesz niezbędne info od PP dotyczące płatności i tego że środki już są u ciebie na koncie PP. Tak działa to w UK wersji ale podejrzewam że w PL będzie podobnie jak nie tak samo.


Powrót do Moduły i dodatki