Strona główna forum Wsparcie Moduły i dodatki Moduł Magento Ceneo.pl

Moduł Magento Ceneo.pl

Wszystko o modułach i dodatkach dla Magento...

Post 20 maja 2012, o 15:19

Posty: 13
Gadu-Gadu: 0

Szukasz modułu do integracji z Ceneo.pl? Zrobiliśmy go! Poniżej link do modułu w Magento Connect:

http://www.magentocommerce.com/magento- ... -3153.html

Nie stworzyliśmy jeszcze dokumentacji, więc tymczasowo proszę posiłkować się screenshotami.

W razie problemów, proszę pisać tutaj, na Magento Connect lub na maila magento@orba.pl.

Uwaga: Ten moduł jest bardzo świeży i nie został jeszcze należycie przetestowany.

Moduł Magento Ceneo.pl

PostTeraz jest 28 mar 2024, o 22:44
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet

Post 24 cze 2012, o 13:26

Posty: 428
Lokalizacja: W-wka
Gadu-Gadu: 36599

1. Jak w nim wygląda aktualizacja kategorii Ceneo, bo jak wiadomo co jakiś czas tam mieszają?
Robi to automatycznie?
2. Czy automatycznie generuje mapę XML po zmianach produktów itp.? czy trzeba to jakoś popychać :)

Pomysł jest ciekawy, czy ktoś go testował na żywo?
http://transit.waw.pl - Sklep oparty o Magento

Post 25 cze 2012, o 21:24

Posty: 13
Gadu-Gadu: 0

Witam.

1. Moduł nie aktualizuje kategorii Ceneo automatycznie. Będziemy starać się utrzymywać bazę kategorii up-to-date poprzez update'y modułu. Niedługo wypuszczamy na rynek płatną, bardziej rozbudowaną wersję modułu. Być może w niedalekiej przyszłości dodamy do niej automat do synchronizacji kategorii.

2. XML-e generują się "na żywo" z takich danych, jakie aktualnie znajdują się w katalogu produktów.

Czekamy na więcej pytań i opinii!

Pozdrawiam,
Michał Biarda

Post 29 paź 2012, o 10:14

Posty: 24
Gadu-Gadu: 1056675

moduł jak najbardziej polecam, wszystko działa dobrze.
mam jednak problem nie z modułem a raczej z poprawną weryfikacją .xml-a przez ceneo.
Sklep z branży grille ogrodowe / biokominki, z dokumentacji wyczytałem, że ceneo wymaga dla takich produktów EAN, czy to aby nie pomyłka, miał ktoś z Was z tym problem ?

Post 15 wrz 2013, o 22:21

Posty: 10
Gadu-Gadu: 0

Witam, czy ktoś wie może jak właściwie skonfigurować plugin? Chodzi mi dokładnie o zakładkę "Mapowanie podstawowych atrybutów"
Nie wiem też jak w przyszłości usunąć produkt z pliku XML.


Powrót do Moduły i dodatki



cron