Strona główna forum Wsparcie Moduły i dodatki Moduł / moduły wysyłki firmami kurierskimi

Moduł / moduły wysyłki firmami kurierskimi

Wszystko o modułach i dodatkach dla Magento...


Posty: 4
Gadu-Gadu: 137505

Witam, jestem nowy na tym forum, do tej pory głównie zajmowałem się TYPO3, teraz przyszedł czas by przyjrzeć się bliżej magento :), ale do rzeczy, dla klienta któremu jakis czas temu stworzyliśmy serwis www na TYPO3 będziemy robić sklep internetowy, wybór padł na magento (jednym z powodów jest istnienie projektu łaczącego Magento z TYPO3). Przeglądając stronę Magento i to forum przekonałem się bardzo do projektu, mam jednaj (jak na razie) jedno pytanie: czy istnieją moduły wysyłki za pomoca firm kurierskich UPS, DHL TNT. Jeśli nie to proszę o nakierowanie na manuale, tutoriale i wszelka inną pomoc na temat tworzenia rozszerzeń do magento. Z góry bardzo dziekuję.

Moduł / moduły wysyłki firmami kurierskimi

PostTeraz jest 29 mar 2024, o 11:28
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet

jemoon Avatar użytkownika
Administrator

Posty: 529
Lokalizacja: Gdańsk
Gadu-Gadu: 0

witam,
jeśli nie zależy Tobie na zintegrowaniu przesyłek kurierskich z systemami śledzeń paczek i zewnętrznymi programami dostarczanymi przez kurierów to wszystko można ustawić np za pomocą tego modułu:Multiple Tablerates
jeśli jednak chcesz korzystać ze wszystkich dostarczanych przez firmy kurierskie możliwości musisz stworzyć własne moduły, podstawowy tutorial tworzenia modułów znajdziesz tu: Tworzenie modułów wysyłki


Posty: 4
Gadu-Gadu: 137505

jemoon napisał(a):
witam,
jeśli nie zależy Tobie na zintegrowaniu przesyłek kurierskich z systemami śledzeń paczek i zewnętrznymi programami dostarczanymi przez kurierów to wszystko można ustawić np za pomocą tego modułu:Multiple Tablerates
jeśli jednak chcesz korzystać ze wszystkich dostarczanych przez firmy kurierskie możliwości musisz stworzyć własne moduły, podstawowy tutorial tworzenia modułów znajdziesz tu: Tworzenie modułów wysyłki


Dzięki za informacje, nie zależy mi na śledzeniu, chodzi jedynie o naliczanie opłaty zależnej od wagi paczki i wybranej firmy.

Pozdrawiam
Piotr


Posty: 77
Gadu-Gadu: 0

moze by ktos wkleil swoje rozwiazanie tego problemu?


Posty: 81
Gadu-Gadu: 3824559

hej,

Zrobił ktoś z Was .csv na nasze polskie warunki ?


Posty: 116
Gadu-Gadu: 0

Ja zrobiłem, ale od początku kwietnia jest zmiana cen Poczty Polskiej, więc na niewiele Ci się zda mój obecny CSV.
Dobry hosting pod Magento? A może sklep KQS? Tak dla kontrastu...


Posty: 77
Gadu-Gadu: 0

ceny zmienic to nie duzo roboty wiec jak bedzies zjuz mial to zapodaj na upload...


Posty: 2
Gadu-Gadu: 0

Globkurier oferuje moduł z firmami kurierskimi. Fajne, bo wszystkie firmy w jednym miejscu po obniżonych cenach. Tylko trzeba pytać ich o udostępnienie. Darmowy i pomagają w instalacji.

Pozdrawiam
Grzesiu


Powrót do Moduły i dodatki



cron