Strona główna forum Wsparcie Moduły i dodatki [Dyskusja] Moduł allegro.pl dla Magento

[Dyskusja] Moduł allegro.pl dla Magento

Wszystko o modułach i dodatkach dla Magento...


Posty: 9
Gadu-Gadu: 0

kkkonrad napisał(a):
Nie wiem co to jest ten Kolor. Pewnie sie bawiłem coś modułem.



I co coś już wiadomo?

[Dyskusja] Moduł allegro.pl dla Magento

PostTeraz jest 20 kwi 2024, o 11:34
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet


Posty: 1575
Gadu-Gadu: 0

U innych moich klientów to działa to nie ma podstaw żeby moduł nie działał.
hosting-magento.pl / magentohosting.eu - szybki hosting Magento
https://www.mage24.pl/ - twój sklep Magento 2 w 5 minut


Posty: 3
Gadu-Gadu: 0

kuba_ce napisał(a):
Ok. stan sie zapisje, ale co z tego jak aukcja nie chce się wystawić, dalej się pokazuje

Błąd: ERR_INVALID_VALUE_IN_ATTRIB_FIELD: Niepoprawne przekazanie parametrów struktury (np. przekazano nieistniejące pole formularza sprzedaży).Kolor - fid: 2988

Co z tym zrobić?


Mam ten sam problem.
Czy to może być wina produktu konfigurowalnego i cechy koloru?

Co robić?


Posty: 1575
Gadu-Gadu: 0

Może to być wina kategorii w której wystawiasz, przetestuj na jakiejś innej.
hosting-magento.pl / magentohosting.eu - szybki hosting Magento
https://www.mage24.pl/ - twój sklep Magento 2 w 5 minut


Posty: 9
Gadu-Gadu: 0

kkkonrad napisał(a):
Może to być wina kategorii w której wystawiasz, przetestuj na jakiejś innej.


Faktycznie jest to wina kategorii, prodk wystawiam w Odzież, Obuwie, Dodatki > Odzież damska > Suknie i sukienki > Sukienki > Sukienki midi w której jest wymagane podanie stanu,marki,koloru i rozmiaru. Po podaniu tych parametrów z palca w kodzie i tak nie działą ;/

        $form[] = $this->setNew(3020,self::T_STRING, 'Inna marka');
        $form[] = $this->setNew(3021,self::T_STRING, '40 (L)');
        $form[] = $this->setNew(19971,self::T_STRING, 'Nowy');


tych fid mam aż tyle ponieważ pluł się o nie (bez sensu marka 3020 jest marką z kategorii samochody, ale cóż).
Po podaniu tych wszystkich parametrów pokazuje się:
        Błąd: ERR_REQUIRED_ATTRIBS_MISSING:


Nie wiem co teraz, wcześniej jak pisał ze nie ma jakiegoś atrybutu to podawał jego pid oraz nazwę, teraz nic.


Posty: 1575
Gadu-Gadu: 0

Coś mi się zdaje że to błąd po stronie allegro.
hosting-magento.pl / magentohosting.eu - szybki hosting Magento
https://www.mage24.pl/ - twój sklep Magento 2 w 5 minut


Posty: 10
Gadu-Gadu: 0

Witka,
Też mam problem podobny do liska. podczas próby aktualizacji kategorii wyskakuje błąd:
a:5:{i:0;s:22:"Cannot update products";i:1;s:1236:"#0 /home/.../app/code/local/Kkkonrad/Allegro/Model/Mysql4/Category.php(41): Mage::throwException('Cannot update p...')
#1 /home/.../app/code/local/Kkkonrad/Allegro/Model/Category.php(13): Kkkonrad_Allegro_Model_Mysql4_Category->actualize()
#2 /home/.../app/code/local/Kkkonrad/Allegro/controllers/Adminhtml/AuctionController.php(137): Kkkonrad_Allegro_Model_Category->actualize()
#3 /home/.../app/code/core/Mage/Core/Controller/Varien/Action.php(420): Kkkonrad_Allegro_Adminhtml_AuctionController->actualizeAction()
#4 /home/.../app/code/core/Mage/Core/Controller/Varien/Router/Standard.php(250): Mage_Core_Controller_Varien_Action->dispatch('actualize')
#5 /home/.../app/code/core/Mage/Core/Controller/Varien/Front.php(176): Mage_Core_Controller_Varien_Router_Standard->match(Object(Mage_Core_Controller_Request_Http))
#6 /home/.../app/code/core/Mage/Core/Model/App.php(349): Mage_Core_Controller_Varien_Front->dispatch()
#7 /home/.../app/Mage.php(640): Mage_Core_Model_App->run(Array)
#8 /home/.../index.php(80): Mage::run('', 'store')
#9 {main}";s:3:"url";s:84:"/index.php/allegro/adminhtml_auction/actualize/key/2b427574bc86a40fcb688841eb0ef3fb/";s:11:"script_name";s:10:"/index.php";s:4:"skin";s:5:"admin";}


Dodatkowo każdorazowo gdy próbuje wystawić aukcję pojawia mi się błąd:
Błąd: Client: SOAP-ERROR: Encoding: string '#%/EnBoa\x87...' is not a valid utf-8 string


Całość działała super pod 1.4 teraz używam 1.6.2.0 i całość mi się sypie - nie wiem też czy to nie wina allegro które ostatnimi czasy coś zmieniało. Ktoś ma pomysł co jest nie tak? Limitów na serwerze nie mam - rozmawiałem z adminem (ustawienie na 0).

Za wszelką pomoc będę bardzo wdzięczny!
Blog z poradami i wskazówkami z zakresu tworzenia stron i sklepów internetowych - webground.pl


Posty: 1575
Gadu-Gadu: 0

Coś mi się wydaje że masz jakieś problem z kodowaniem znaków w opisie lub atrybutach wystawianego produktu
hosting-magento.pl / magentohosting.eu - szybki hosting Magento
https://www.mage24.pl/ - twój sklep Magento 2 w 5 minut


Posty: 10
Gadu-Gadu: 0

Sprawdziłem bazę i wszędzie jest utf8_general_ci. Na wszelki wypadek usunąłem z opisu i atrybutów produktu wszelkie znaki specjalne ale błąd nadal się pojawia podczas próby wystawienia. Doszedł jeszcze jeden problem bo z powodu błędu pojawiającego się podczas odświeżenia listy kategorii nie mogę wybrać kategorii a w bazie w tabeli allegro_category mam zerową liczbę rekordów.
Blog z poradami i wskazówkami z zakresu tworzenia stron i sklepów internetowych - webground.pl


Posty: 1575
Gadu-Gadu: 0

Z wystawieniem każdego produktu masz takie jaja??
hosting-magento.pl / magentohosting.eu - szybki hosting Magento
https://www.mage24.pl/ - twój sklep Magento 2 w 5 minut

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Moduły i dodatki



cron