Strona główna forum Wsparcie Konfiguracja platnosci.pl

platnosci.pl

Wszystko o konfiguracji, możliwościach i ustawieniach...

Post 20 lis 2008, o 00:41

Posty: 86
Gadu-Gadu: 2878306

zainstalowalem modul platnosci.pl (STO) z magento connect. po instalacji i konfiguracji przy probie przejscia z koszyka do formularza zamówienia mam blad:

Warning: Mage_Core_Block_Template::include(/home/klient.dhosting.pl/magento/app/design/frontend/default/default/template/platnoscipl/form.phtml) [function.Mage-Core-Block-Template-include]: failed to open stream: No such file or directory  in /home/klient.dhosting.pl/magento/app/code/core/Mage/Core/Block/Template.php on line 144



wiem, modul jest pisany dla wersji 1.1. Czy macie jakis sposob na instalacje platnosci.pl? Moze cos trzeba gdzies poprawic? Nie chce wracac do wersji 1.1 zeby tylko zainstalowac platnosci i robic upgrade

platnosci.pl

PostTeraz jest 19 kwi 2024, o 14:56
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet

Post 24 lis 2008, o 10:23

Posty: 1575
Gadu-Gadu: 0

U mnie zainstalowało się to poprawnie na magento 1.1.6. Nie znalazłem takiego błędu. Może problem polega na nieodpowiednich atrybutach dostępu do plików na serwerku??
hosting-magento.pl / magentohosting.eu - szybki hosting Magento
https://www.mage24.pl/ - twój sklep Magento 2 w 5 minut

Post 25 lis 2008, o 07:25
jemoon Avatar użytkownika
Administrator

Posty: 529
Lokalizacja: Gdańsk
Gadu-Gadu: 0

witam,
zulusek
Dziwne bo platnosci.pl chodzą u mnie na 1.1.6 i na 1.1.7 bez problemu. Jeśli możesz to sprawdź czy w /app/design/frontend/default/default/template/platnoscipl masz ten plik form.phtml

Post 14 sty 2009, o 15:52

Posty: 77
Gadu-Gadu: 0

Możesz podać kod na ten moduł płatności w magento connect?

Post 14 sty 2009, o 17:04

Posty: 41
Lokalizacja: Gdynia
Gadu-Gadu: 1503284

zulusek upewnij sie ze korzystasz z defaultowego thema. Bo ten blad odwoluje sie do pliku w tym katalogu (frontend/default/default/template/platnoscipl/form.phtml).
Jesli nie to przekopiuj katalog platnoscipl z default/default/template/ do [twoj pakiet]/[twoj theme]/template/


Kod connecta to:
magento-community/Sto_Platnoscipl

Post 15 sty 2009, o 14:16

Posty: 77
Gadu-Gadu: 0

Mam dwa pytanka - \
1.) dlaczego ten moduł jest oznaczony jako "beta" ? (nie jest jeszcze zatwierdzony jako dzialajacy/bezpieczny?)
2.) jakie sa oplaty w platnosci.pl ? Bo na ich stronie widze tylko "po kontakcie indywidualnym".

Post 22 lut 2009, o 01:25

Posty: 86
Gadu-Gadu: 2878306

Witam Was ponownie.
Obecnie zainstalowałem sobie ponownie magento 1.2.0.3 i coś tam w nim rzeźbię w wolnej chwili.

Po instalacji modułu Sto_Platnosci.pl i włączeniu go w opcjach płatności po przejściu z wyboru sposobu dostawy do sposobu płatności przenosi mnie do koszyka (generalnie wyrzuca z formularza zamówienia do koszyka), a po kliknięciu w "proceed to checkout" wyrzuca na stronę błędu 404. Gdy wyłączę ten moduł - wszystko jest ok. Ktoś ma pomysł dlaczego?

Post 27 lut 2009, o 10:44

Posty: 11
Gadu-Gadu: 0

U mnie tez wywala Warning jak u zuluska, tylko ze u mnie odnosi sie do pliku app/design/adminhtml/default/default/template/platnosci/form.phtml a katalogu 'platnosci' nawet nie ma w tej lokalizacji. Blad powstaje, kiedy probuje zmodyfikowac zamowienie w panelu admin. Czy Wy macie ten katalog 'platnosci' w podanej przeze mnie lokalizacji?

Post 27 lut 2009, o 11:19
jemoon Avatar użytkownika
Administrator

Posty: 529
Lokalizacja: Gdańsk
Gadu-Gadu: 0

witam,
rozwiązanie problemu z składaniem i edytowaniem zamówień od strony administratora w Magento znajduje się w załączniku. Wystarczy jedynie odpowiednio rozpakować pliki.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Post 27 lut 2009, o 11:23

Posty: 11
Gadu-Gadu: 0

Dzięki :) Właśnie przed chwilą skopiowałem pliki z 'frontend' do 'adminhtml' i zadziałało. Nie wiem czemu założyłem wcześniej, że powinny to być inne pliki. Tak czu siak dziękuję za odp :)

Następna strona

Powrót do Konfiguracja



cron