Strona główna forum Wsparcie Konfiguracja kastomizacja produktu krok po kroku

kastomizacja produktu krok po kroku

Wszystko o konfiguracji, możliwościach i ustawieniach...


Posty: 1
Gadu-Gadu: 4533932

Witam
magento odkrylem kilka dni temu. Zobaczylem showcase ktory jest na oficjalnej stornie i bardzo zainteresowalo mnie rozwiazanie kastomizacji produktu na stronie poster.com. Chcialbym sie dowiedziec czy wykonanie tego typu ustawienia dopasowania produktu w krokach jest mozliwe odrazu w “seryjnym” magento, czy wymaga jakichs modyfikacji. Rozumiem ze produkt musi byc typu bundle, macie moze jakies wskazowki dotyczace wykonania takiego ustawienia produktu, a moze jest i gotowe rozwiazanie.
Z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi

kastomizacja produktu krok po kroku

PostTeraz jest 29 mar 2024, o 15:28
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet

jemoon Avatar użytkownika
Administrator

Posty: 529
Lokalizacja: Gdańsk
Gadu-Gadu: 0

witam,
jeśli chodzi o te pola wyboru danego rozmiaru czy innych podobnych cech (te dropdown'y na stronce produktu) to jest to standardowa opcja Magento tyle, że tyczy się ona produktów konfigurowalnych (typ Configurable).


Posty: 11
Gadu-Gadu: 0

W 'simple product' również można zdefiniować takie dropdowny (i chyba wszystkie inne pola formularzowe też), ale zdaje się, że nie można im przypisać żadnych warunków (np odnośnie dostępności w magazynie itp). Ja właśnie mam pewien problem. Czy kroś ma pomysł w jaki sposób możnaby zaimplementowć 'tier prices' dla wartosci opcji dodatkowych?


Powrót do Konfiguracja



cron