Strona główna forum Wsparcie Instalacja Błąd 403 forbiden access podczas instlacji

Błąd 403 forbiden access podczas instlacji

Pytania i rozwiązania problemów dotyczących instalacji Magento oraz modułów współpracujących...


Posty: 3
Gadu-Gadu: 0

Isntaluje na home.pl(dla testów) i w ostatnim kroku po podaniu danych osobowych wywala mi od razu forbiden access? Wydaje mi sie ze wszystkie prawa do plikow mam ok zgodnie z opisem

Baza została utworzona

Jakieś pomysły czy to wina home.pl?

Błąd 403 forbiden access podczas instlacji

PostTeraz jest 28 mar 2024, o 22:16
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet


Posty: 1575
Gadu-Gadu: 0

wina home, nie polecam
hosting-magento.pl / magentohosting.eu - szybki hosting Magento
https://www.mage24.pl/ - twój sklep Magento 2 w 5 minut


Posty: 1
Gadu-Gadu: 125567

Konradzie, ale czy to sie da obejść? Mam tam wszystkie usługi i na chwilę obecną nie miałem żadnych zastrzeżeń więc jeśli się da wolałbym zostać i poprawić coś w magento ;-)


Posty: 1575
Gadu-Gadu: 0

nie mam pojęcia, trzeba by było się tym pobawić, jak coś napisz do mnie może to wezmę na zlecenie, jak naprawię to mi zapłacisz, jak nie to nie
hosting-magento.pl / magentohosting.eu - szybki hosting Magento
https://www.mage24.pl/ - twój sklep Magento 2 w 5 minut


Posty: 729
Gadu-Gadu: 0

zainstaluj lokalnie magento a później je przenieś na serwer
Magento krok po kroku - aktualne informacje ze świata magento.


Posty: 4
Gadu-Gadu: 67147

Witam.
Również walczę z Magento 1.6 na home.pl . Czy komuś udało się rozwiązać ten problem ?


Posty: 729
Gadu-Gadu: 0

Witam, home to porażka jeżeli chodzi o magento.
Jedynie hosting dedykowany lub VPS na początek a przy dużych sklepach tylko serwer dedykowany.
Magento krok po kroku - aktualne informacje ze świata magento.


Posty: 4
Gadu-Gadu: 67147

Już zapłaciłem.... poza tym będę miał nie więcej jak 100 produktów.


Posty: 729
Gadu-Gadu: 0

Opisz dokładnie jakie masz błędy przy instalacji.
Magento krok po kroku - aktualne informacje ze świata magento.


Posty: 1
Gadu-Gadu: 0

Mam ten sam problem ale zaszedłem trochę dalej. Usuń plik .htaccess z katalogu
errors/
Już nie będzie forbiden tylko:
There has been an error processing your request
Exception printing is disabled by default for security reasons.
Error log record number: 172859296283


Jeszcze trzeba zmienić nazwę pliku errors/local.xml.sample na errors/local.xml
Po tej zmienie widać już błąd. U mnie jest taki:

Error in file: “/app/code/core/Mage/Customer/sql/customer_setup/mysql4-upgrade-1.4.0.0.0-1.4.0.0.1.php” - Validate class not found from basename ‘StringLength’

Trace:
#0 /app/code/core/Mage/Core/Model/Resource/Setup.php(645): Mage::exception(’Mage_Core’, ‘Error in file: ...’)
#1 /app/code/core/Mage/Core/Model/Resource/Setup.php(437): Mage_Core_Model_Resource_Setup->_modifyResourceDb(’upgrade’, ‘1.4.0.0.0’, ‘1.6.0.0’)
#2 /app/code/core/Mage/Core/Model/Resource/Setup.php(320): Mage_Core_Model_Resource_Setup->_upgradeResourceDb(’1.4.0.0.0’, ‘1.6.0.0’)
#3 /app/code/core/Mage/Core/Model/Resource/Setup.php(235): Mage_Core_Model_Resource_Setup->applyUpdates()
#4 /app/code/core/Mage/Core/Model/App.php(408): Mage_Core_Model_Resource_Setup::applyAllUpdates()
#5 /app/code/core/Mage/Core/Model/App.php(336): Mage_Core_Model_App->_initModules()
#6 /app/Mage.php(640): Mage_Core_Model_App->run(Array)
#7 /index.php(80): Mage::run(’’, ‘store’)
#8 {main}


Problem polega na rozwiązaniu tego problemu. Szukałem i szukam dalej ale nie znalazłem rozwiązania. Home czasem robi problemy z różnymi aplikacjami ale wiem że działają sklepy na magento na hostingu home także da się.

Następna strona

Powrót do Instalacja



cron