Strona główna forum Wsparcie Instalacja Przeniesienie magento - biała strona

Przeniesienie magento - biała strona

Pytania i rozwiązania problemów dotyczących instalacji Magento oraz modułów współpracujących...


Posty: 1
Gadu-Gadu: 0

Witam,
mam problem. Przeniosłam wszystkie pliki Magento z serwera nazwa.pl na fc.pl. Domenę mam w Nazwa.pl.
Domenę przekierowałam na zewnętrzny DNS, zmieniłam dane bazy danych w pliku app/etc/local.xml
Strona po załadowaniu jest śnieżnobiała :) Nie ma nawet żadnego błędu.
Co to oznacza? Gdzie jest błąd? Czy mozecie mi pomóc w oparciu o te dane?
Proszę o pomoc.

Przeniesienie magento - biała strona

PostTeraz jest 19 kwi 2024, o 21:46
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet

jemoon Avatar użytkownika
Administrator

Posty: 529
Lokalizacja: Gdańsk
Gadu-Gadu: 0

witam,
Na początek usuń całą zawartość katalogu /var/cache


Posty: 8
Gadu-Gadu: 2148886

Mam podobny problem (po przeniesieniu na lokalny serwer), przekopiowałem pliki oraz bazę danych, też widze białą stronę. Ktoś miał podobny problem i go rozwiązał?


Posty: 8
Gadu-Gadu: 2148886

Udało się częściowo rozwiązać problem, jak by ktoś w przyszłości potrzebował to:

w pliku index.php trzeba włączyć:

ini_set('display_errors', 1);

Mi akurat wyrzuciło błąc: Fatal error: Method Varien_Object::__tostring() cannot take arguments in .../lib/Varien/Object.php
Problem związany z obsługą PHP (inna wersja na dhosting a inna na moim lokalnym serwerze).
Podobno pomaga zabieg: http://www.magentocommerce.com/boards/viewthread/50022/

Mi pomogło na tyle, że strona główna się wyświetliła (nawet zassało z bazy produkty) ale już z kolei żadne linki nie działają (ani do produktów, ani nawet strona admina się nie ładuje - serwer nie znajduje strony), ma ktoś jakiś pomysł gdzie szukać rozwiązania tego problemu??? Dodam, że sklep obsługuje jednocześnie 2 różne strony.


Posty: 729
Gadu-Gadu: 0

Jaka wersja magento i PHP?
Magento krok po kroku - aktualne informacje ze świata magento.


Powrót do Instalacja



cron