Strona główna forum Wsparcie Moduły i dodatki [Dyskusja] Moduł płatności Dotpay dla Magento

[Dyskusja] Moduł płatności Dotpay dla Magento

Wszystko o modułach i dodatkach dla Magento...


Posty: 24
Gadu-Gadu: 0

Dzięki za szybką odpowiedź. Prawa do plików są poprawne,
Wydaje mi się, że problem jest spowodowany tym, że mam wgrane 2 moduły Dotpay
1.z forum
2.oficjalny ze strony dotpay

Z tego co zauważyłem plik PaymentMethod.php jest z modulu oficjalnego, ale magento blednie szuka go w katalogu dla modulu z forum

Dla testow wrzucilem wszystkie dodatkowe pliki z modulu oficjalnego do katalogu modulu z forum i dostalem ponizsze bledy
Czy moge gdzies sprawdzic konfiguracje modulow, czy odnosza sie do poprawnych katalogow?


2011-04-13T09:03:55+00:00 ERR (3): Warning: class_implements() [<a href='function.class-implements'>function.class-implements</a>]: Class Kkkonrad_Dotpay_Model_PaymentMethod does not exist and could not be loaded in /var/www/strony/www.example.com.pl/htdocs/app/code/core/Mage/Payment/Helper/Data.php on line 262
2011-04-13T09:03:55+00:00 ERR (3): Warning: in_array() [<a href='function.in-array'>function.in-array</a>]: Wrong datatype for second argument in /var/www/strony/www.example.com.pl/htdocs/app/code/core/Mage/Payment/Helper/Data.php on line 262

[Dyskusja] Moduł płatności Dotpay dla Magento

PostTeraz jest 28 mar 2024, o 18:27
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet


Posty: 1575
Gadu-Gadu: 0

wywal jeden moduł (skasuj wszystkie pliki) i zacznie działać, pewnie jeden nadpisuje drugi

nie muszę później chyba przypominać o odświeżeniu cache-u
hosting-magento.pl / magentohosting.eu - szybki hosting Magento
https://www.mage24.pl/ - twój sklep Magento 2 w 5 minut


Posty: 24
Gadu-Gadu: 0

Teraz w zależności, który moduł usunę mam jeden z poniższych błędów.
Nie mogę załadować konfiguracji dla płatności "kkkonrad_dotpay""
Nie mogę załadować konfiguracji dla płatności "dotpay""

Na początku używałem modułu z forum, później oficjalnego.
Czy mogę podmienić gdzieś w bazie wpisy, tak, żeby stare wpisy platnosci dotpay byly traktowane jakby byly zaplacone nowym modulem lub na odwrót?

Moze to rozwiaze problem


Posty: 1575
Gadu-Gadu: 0

wejdź w phpmyadmin do tabeli core_config_data i usuń wszystko co ma w path dotpay, później odśwież cache
hosting-magento.pl / magentohosting.eu - szybki hosting Magento
https://www.mage24.pl/ - twój sklep Magento 2 w 5 minut


Posty: 24
Gadu-Gadu: 0

Dzięki
Wygląda na to, że pomogło

od ok roku Uzywalem modulu dotpay z forum na magento 1.3.2.4, aktualizowalem go, aktualizowalem magento, dogralem nowy modul dotpay, chyba znowu zaktualizowalem magento do 1.4.2.0, przenioslem na inny serwer => mialo prawo sie cos zrypac :)

Jeszcze raz dzieki za pomoc


Posty: 4
Gadu-Gadu: 0

Hej kkkonrad,

Nawiązując do naszej rozmowy przez PW: Potrzebujemy powiadamiania e-mail wysyłanego tak jak przy każdym innym typie zamówienia. Generalnie chodzi o kopię mejla potwierdzającego zamówienie którego dostaje klient. Możesz to dodać? :)


Posty: 1575
Gadu-Gadu: 0

nawiązując do naszej rozmowy: to jest standardowa funkcjonalność magento, poszukaj sobie w konfiguracji, w moim module nigdy tego nie będzie bo po co się powtarzać
hosting-magento.pl / magentohosting.eu - szybki hosting Magento
https://www.mage24.pl/ - twój sklep Magento 2 w 5 minut


Posty: 19
Gadu-Gadu: 0

ok, tylko, ze wszystkie inne typy płatności wysyłają powiadomienie, a Twój moduł nie. Może podpowiesz chociaż gdzie tego szukać?

W kodzie jest metoda "sendOrderEmail()" (czy coś takiego), ale nie działa.


Posty: 1575
Gadu-Gadu: 0

bo może nikomu się po pokazuje strona zakończenia zamówienia, testowałeś dokładnie tę płatność ??
hosting-magento.pl / magentohosting.eu - szybki hosting Magento
https://www.mage24.pl/ - twój sklep Magento 2 w 5 minut


Posty: 4
Gadu-Gadu: 0

Testowałem, przelewałem nawet 1 gr przez mTransfer :). Wszystko działa, ale nie wysyła mejla.
Dopisałem swój kod i jakiś tam ułomny mejl idzie, ale lepiej byłoby jak będzie taki mejl jak po innych zamówieniach.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Moduły i dodatki



cron