Strona główna forum Wsparcie Instalacja Magento aktuazlizacja

Magento aktuazlizacja

Pytania i rozwiązania problemów dotyczących instalacji Magento oraz modułów współpracujących...

Post 1 mar 2011, o 22:00

Posty: 1
Gadu-Gadu: 0

Witam.
Jestem nowy w obyciu w magento i nie bardzo się na tym znam jeszcze.
Posiadam wersję 1.4.0.1 Chciałbym ją uaktualnić do najnowszej wersji.
Możecie mi proszę powiedzieć jak się to wogole robi?

Magento aktuazlizacja

PostTeraz jest 28 mar 2024, o 12:19
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet

Post 1 mar 2011, o 23:18

Posty: 17
Gadu-Gadu: 0

Masz działający sklep?
Jeśli tak - zastanów się 5 razy zanim zdecydujesz się na aktualizację. Nie słyszałem jeszcze żeby komuś udało się ją przeprowadzić bez bólu. A ew. późniejsze problemy związane z tą aktualizacją, mogą się za Tobą ciągnąć jeszcze bardzo długo (przynajmniej ja tak miałem przy aktualizacji z gałęzi 1.3 do 1.4).
Jeśli nie - może warto zainstalować magento od nowa? Może być mniej problemów niż przy aktualizacji.

Różnica między 1.4 a 1.5 aż tak duża nie jest, żeby było warto ryzykować wysypanie się sklepu.
Jeśli mimo to się zdecydujesz, to zrób koniecznie na początek kopię wszystkich plików i bazy danych.

Post 2 mar 2011, o 10:28

Posty: 428
Lokalizacja: W-wka
Gadu-Gadu: 36599

mskrzypek, prawdę mówi, gonitwa za kolejnym numerkiem, gdy ma się sprawny i działający sklep jest bez sensu, a upgrade sklepu, jeśli to nie jest surówka, nigdy nie idzie bezboleśnie, bo jak nie coś w skórce, to jakiś moduł poleciał, to gdzieś wyszły niedotłumaczenia itp.
Warto sobie jak już chcesz ryzykować zrobić kopię sklepu, który działa, by jakby co móc do niego wrócic, albo przygotować szaszetkę z kasą na pomoc tych co umieją naprawiać magento.
http://transit.waw.pl - Sklep oparty o Magento


Powrót do Instalacja



cron