Strona główna forum Wsparcie Moduły i dodatki moduł producenci

moduł producenci

Wszystko o modułach i dodatkach dla Magento...

Post 2 lut 2011, o 13:23

Posty: 2
Gadu-Gadu: 0

witam,
dopiero zaczynam pracę z magento, i stąd moje pytanie: jest może dostępny jakiś standardowy moduł, który wyświetlał by producentów sprzedawanych produktów i produkty po wybraniu danego producenta.
Nie wiem czy można dostać taki moduł od tak po prostu czy trzeba go samemu jakoś zbudować, bo nie wiem gdzie za bardzo szukać takich rzeczy.
Z góry dziękuję za pomoc

moduł producenci

PostTeraz jest 18 kwi 2024, o 23:57
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet

Post 3 lut 2011, o 01:58

Posty: 104
Gadu-Gadu: 0

Wejdź sobie na http://www.magentocommerce.com/magento-connect i wyszukiwarkę wpisz manufacturers albo brands - tam znajdziesz odpowiedzi.

Post 4 lut 2011, o 10:49

Posty: 2
Gadu-Gadu: 0

dzięki, zrobiłem tak, zainstalowałem taki moduł "Shop by manufacturer/brand/character/etc" i myślałem, że to to, czego szukałem. Ale ten moduł nigdzie mi się nie dodał, ani do lewej ani do prawej kolumny. Nie wiem czy to robi się automatycznie, czy jednak trzeba zmienić gdzieś kod układu strony.
Bo zależało mi właśnie na takim osobnym module gdzieś z boku. Jedyne co uzyskałem to to, że jak wybieram jakąś kategorię produktów to mogę je teraz sortować wg producentów - ale to i tak jakieś dziwne sortowanie, bo jak dodaje produkt do sklepu to nie mam opcji wyboru producenta, czyli bez sensu, więc według czego on sortuje?:/
Stąd moje pytanie: używał już ktoś może tego modułu? a może jakiegoś innego? a może ja coś źle robię jednak?
help

Post 5 lut 2011, o 01:19

Posty: 104
Gadu-Gadu: 0

No cóż, musisz dokładniej czytać opisy tych modułów. Jak Ci jeden nie pasuje, to szukasz następnego...
Ja akurat korzystam z płatnego (firmy Aitoc, jeśli dobrze pamiętam), ale i tak musiałem go sobie dostosować do swoich potrzeb.


Powrót do Moduły i dodatki