Strona główna forum Wsparcie Moduły i dodatki Integracja z Action,AB oraz inne hurtownie z branży IT

Integracja z Action,AB oraz inne hurtownie z branży IT

Wszystko o modułach i dodatkach dla Magento...


Posty: 1
Gadu-Gadu: 0

Witam wszystkich,

poszukuję jakiegoś programu który umożliwi mi pobranie całej bazy danych hurtowni wraz z całym opisem,zdjęciami,stanem na magazynie oraz cenami do swojego sklepu gdzie następnie będę mógł przypisać w magento gdzie mają się pojawiać zdjęcia, że opis ma być pod zakładką "specyfikacja techniczna" a nie od razu po przejściu do produktu. Ważna funkcjonalnością dla mnie jest to, żebym mógł samodzielnie przypisywać pobrane kategorie jak i elementy do własnych kategorii na zasadzie pobieram bazę gdzie żelazka są w kategorii AGD lecz ja z własnego kaprysu chce je przypisać do RTV>TV>Żelazka i to samo się tyczy pojedyńczych produktów. Po zakończeniu takiej operacji chciałbym móc tylko odświeżać stany magazynowe oraz ceny produktów bez konieczności każdorazowego powtarzania przydzielania kategorii oraz produktów do mojego indeksu produktów.

Znalazłem w googlu coś takiego https://www.e-mo.com.pl/action2oscommerce tylko nikt łaskawie nie podnosi słuchawki ani nie odpisuje na maile. Jak ktoś może zna coś o podobnej funkcjonalności albo potrafi coś takiego napisać i zaimplementować w magento proszę o kontakt:

apple4poland@gmail.com

Pozdrawiam

Integracja z Action,AB oraz inne hurtownie z branży IT

PostTeraz jest 29 mar 2024, o 10:05
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet


Posty: 428
Lokalizacja: W-wka
Gadu-Gadu: 36599

O module takim nie słyszałem, natomiast na pewno jest do napisania.
http://transit.waw.pl - Sklep oparty o Magento


Posty: 2
Gadu-Gadu: 0

Program Action2osCommerce można pobrać ze strony pobierz Action2osCommerce a następnie można się zarejestrować na stronie licencja i dostać 30-dni na przetestowanie aplikacji.

W programie dostępna jest pomoc pod klawiszem F1.

PS. Czasami może się złożyć ze nikogo nie ma w firmie (ekstremalny przypadek), wtedy można skorzystać z formularza kontaktowego i na pewno dostanie się odpowiedź.


Powrót do Moduły i dodatki



cron