Strona główna forum Wsparcie Instalacja problem z instalacją chyba coś z bazą

problem z instalacją chyba coś z bazą

Pytania i rozwiązania problemów dotyczących instalacji Magento oraz modułów współpracujących...


Posty: 5
Gadu-Gadu: 0

Witam

Mam problem przy instalacji sklepu, sklep instalowany na serwerze dedykowanym ovh

Sklep jest pod domeną sempik.pl i tam się pojawia ten komunikat

"There has been an error processing your request
Exception printing is disabled by default for security reasons.
Error log record number: 142529409155"

Jeśli ktoś się uporał z takim problemem proszę o info

Pozdrawiam
Tomekh

problem z instalacją chyba coś z bazą

PostTeraz jest 29 mar 2024, o 02:06
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet

jemoon Avatar użytkownika
Administrator

Posty: 529
Lokalizacja: Gdańsk
Gadu-Gadu: 0

witam,
Na podstawie tego co napisałeś nikt na pewno Ci nie pomoże bo ta informacja nic nie daje. Szczegóły problemu jaki masz dostępne są w var/report, w pliku 142529409155.

P.S
Na przyszłość wklejając kod lub tekst oznacz go odpowiednim bbcode'm.


Posty: 5
Gadu-Gadu: 0

Witam

Przesyłam raport z tego pliku

a:5:{i:0;s:226:"Error in file: "/home/gorylek/sempik/app/code/core/Mage/Sales/sql/sales_setup/mysql4-upgrade-1.3.99-1.4.0.0.php" - SQLSTATE[42000]: Syntax error or access violation: 1044 Access denied for user 'sempik'@'' to database 'sempik'";i:1;s:938:"#0 /home/gorylek/sempik/app/code/core/Mage/Core/Model/Resource/Setup.php(390): Mage::exception('Mage_Core', 'Error in file: ...')
#1 /home/gorylek/sempik/app/code/core/Mage/Core/Model/Resource/Setup.php(289): Mage_Core_Model_Resource_Setup->_modifyResourceDb('upgrade', '0.9.56', '1.4.0.15')
#2 /home/gorylek/sempik/app/code/core/Mage/Core/Model/Resource/Setup.php(233): Mage_Core_Model_Resource_Setup->_upgradeResourceDb('0.9.56', '1.4.0.15')
#3 /home/gorylek/sempik/app/code/core/Mage/Core/Model/Resource/Setup.php(161): Mage_Core_Model_Resource_Setup->applyUpdates()
#4 /home/gorylek/sempik/app/code/core/Mage/Core/Model/App.php(363): Mage_Core_Model_Resource_Setup::applyAllUpdates()
#5 /home/gorylek/sempik/app/code/core/Mage/Core/Model/App.php(295): Mage_Core_Model_App->_initModules()
#6 /home/gorylek/sempik/app/Mage.php(596): Mage_Core_Model_App->run(Array)
#7 /home/gorylek/sempik/index.php(80): Mage::run('', 'store')
#8 {main}";s:3:"url";s:1:"/";s:11:"script_name";s:10:"/index.php";s:4:"skin";s:7:"default";}


nie mam pojęcia o co tam chodzi :(

Pozdrawiam
Tomekh

jemoon Avatar użytkownika
Administrator

Posty: 529
Lokalizacja: Gdańsk
Gadu-Gadu: 0

witam,
1044 Access denied for user 'sempik'@'' to database 'sempik'"

Podajesz/Podałeś nieprawidłowe informacje nt. bazy danych (zły login, hasło lub serwer bazy danych).


Posty: 5
Gadu-Gadu: 0

Witam

Dane podaje dobre, bo skrypt tworzy całą bazę danych podczas instalacji. To musi być coś innego, może skrypt ma jakieś wymagania odnośnie łączenia z bazą?

Pozdrawiam


Posty: 1575
Gadu-Gadu: 0

z tego co widzę musisz wpisać jako serwer bazy danych localhost albo 127.0.0.1
hosting-magento.pl / magentohosting.eu - szybki hosting Magento
https://www.mage24.pl/ - twój sklep Magento 2 w 5 minut


Posty: 729
Gadu-Gadu: 0

zamiast localhost podaj 127.0.0.1
Magento krok po kroku - aktualne informacje ze świata magento.


Posty: 1
Gadu-Gadu: 0

Witam, coś dziwnego się u mnie dzieje. Instaluję magento na ugu.pl i za każdym razem pojawi mi się error, co gorsza nie chce mi się wyświetlić jaki to błąd.


Posty: 729
Gadu-Gadu: 0

Jak chcesz pracować z magento to zapomnij o darmowym hostingu.
Magento krok po kroku - aktualne informacje ze świata magento.


Powrót do Instalacja



cron