Strona główna forum Ogólnie o Magento Dyskusje Jeden skrypt sklepu a kilka sklepow

Jeden skrypt sklepu a kilka sklepow

Na temat Magento - ogólnie...


Posty: 35
Gadu-Gadu: 0

Czesc
Czy na jednym postawionym skrypcie da sie postawic np 3 sklepy ?

czyli:

www.kosmetyki.pl
www.zabawki.pl
www.rowery.pl

i zeby to bylo zarzadzane przez jeden panel admina a 3 sklepy sa pod osobnymi domenami i kazdy inaczej wyglada.

Jeden skrypt sklepu a kilka sklepow

PostTeraz jest 28 mar 2024, o 23:23
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet

jemoon Avatar użytkownika
Administrator

Posty: 529
Lokalizacja: Gdańsk
Gadu-Gadu: 0

witam,
Nie ma z tym problemu - możesz też dowolnie dzielić lub łączyć np klientów albo koszyki danych sklepów.


Posty: 9
Gadu-Gadu: 0

Podłącze się do pytanie, ponieważ miałem dodać podobne...A czy te kilka sklepów(u kolegi 3 a u mnie 2) mogą chodzić na innych templatach?(podejrzewam że już dałeś twierdzącą odpowiedź u kolegi...)

Czy można gdzieś znaleźć artykuł o tym jak to zrobić? Mam na myśli instalacje drugiego template itd?

jemoon Avatar użytkownika
Administrator

Posty: 529
Lokalizacja: Gdańsk
Gadu-Gadu: 0

witam,
W zakresie konfiguracji wielu sklepów istnieje pełna dowolność tzn każdy ze sklepów może mieć inną templatkę, domenę itd. Co do podpowiedzi jak wszystko poustawiać to pewnie wszystko znajdziesz tu: Ustawienia Multisklepu


Posty: 1
Gadu-Gadu: 0

Witam,
czy magento pozwala również na zastosowanie poniższej konfiguracji wielu sklepów?

Sklep 1 = produkty A, B, C, D
Sklep 2 = produkty A
Sklep 3 = produkty B
Sklep 4 = produkty C
Sklep 5 = produkty D

W podanym linku jest dobry tutorial, który jednak nie informuje jednoznacznie czy powyższe rozwiązanie jest możliwe.


Posty: 4
Gadu-Gadu: 0

Tak, jest to możliwe.


Powrót do Dyskusje



cron