Strona główna forum Wsparcie Konfiguracja kategorie na głównej

kategorie na głównej

Wszystko o konfiguracji, możliwościach i ustawieniach...

Post 2 sty 2011, o 22:22

Posty: 5
Gadu-Gadu: 0

Witam, chciałem zapytać czy jest taka możliwość i jeśli jest to jak to zrobić żeby na stronie głównej sklepu kategorie wyświetlały się mniej więcej tak jak na agito.pl. Znalazłem tylko żeby produkty się wyświetlały a tego nie.

kategorie na głównej

PostTeraz jest 28 mar 2024, o 20:11
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet

Post 2 sty 2011, o 22:48
jemoon Avatar użytkownika
Administrator

Posty: 529
Lokalizacja: Gdańsk
Gadu-Gadu: 0

witam,
Możesz to osiągnąć poprzez edycję zawartości strony głównej poprzez PA->CMS (musisz stworzyć statyczny kod HTML i tam go umieścić).

Post 3 sty 2011, o 18:47

Posty: 5
Gadu-Gadu: 0

ale jaki jest ten kod?

Post 3 sty 2011, o 19:02
jemoon Avatar użytkownika
Administrator

Posty: 529
Lokalizacja: Gdańsk
Gadu-Gadu: 0

witam,
No to już trzeba sobie samemu napisać :/ - gotowca nie ma.

Post 3 sty 2011, o 21:03

Posty: 428
Lokalizacja: W-wka
Gadu-Gadu: 36599

Bardzo łatwo można to stworzyć przy użyciu kodu HTML, trzeba co prawda z palca to wprowadzić, robiłem coś takiego do jednego z moich sklepów :)
http://transit.waw.pl - Sklep oparty o Magento

Post 4 sty 2011, o 00:43

Posty: 5
Gadu-Gadu: 0

no ja w kodach żeby napisać to zielony więc gdybyście mogli pomóc to byłbym wdzięczny...

Post 11 sty 2011, o 13:54

Posty: 52
Gadu-Gadu: 0

Mam pytanie w podobnej kwestii.

Chciałbym na stronie głównej wyświetlić sobie listę produktów, które spełniają określone kryteria, np. atrybut "kolor" ma określoną wartość. Sprawdzenie atrybutu można pewnie zrobić podobnie jak na karcie produktu (plik template/catalog/product/view.phtml):

$_product = $this->getProduct();
if( $_product->getAttributeText('kolor') == 'czerwony' )
// ...


Jednak w szablonie strony głównej nie wiem jak uzyskać obiekty produktów (czyli $_product z powyższego przykładu). Trzeba by przejrzeć dostępne produkty np. w pętli foreach, i wyświetlić nazwy tych, które spełniają kryteria, ale nie mam pojęcia jak uzyskać listę produktów.

Robił ktoś coś podobnego? Bardzo proszę o jakieś wskazówki. Magento ma taką zagmatwaną dokumentację, że sam do końca świata nie dojdę do rozwiązania.


Powrót do Konfiguracja



cron