Strona główna forum Wsparcie Problemy z działaniem Newsletter nie działa pomimo ustawionego Crona

Newsletter nie działa pomimo ustawionego Crona

Wszystkie problemy związane z działaniem sklepu...


Posty: 15
Gadu-Gadu: 0

Witam,
obywatele "pomożecie"? ;) Walczę z tym newsletterem już jakiś czas i nie mam pojęcia co tu może być nie tak. Generalnie mało informacji jest na jego temat ale zastosowałem już wszystkie zalecenia jakie znalazłem na ten temat i dalej nic. Do Crona podpięty jest plik cron.php, nie widzę w nim zapisu odnośnie newslettera ale też nigdzie nie spotkałem się z zaleceniem żeby coś tam dopisać, mam dwa przykładowe szablony, w kolejce kilka nie wysłanych już wiadomości(można je jakoś usunąć?) kolejkowałem z datą i bez daty, konto pocztowe mam ustawione (trzeba je gdzieś przypisać oprócz tego że widnieje w szablonie?).
Jeżeli macie jeszcze jakieś sugestie i pomysły to piszcie bo ja już nie mam pojęcia.

pozdrawiam,
rotmistrz

Newsletter nie działa pomimo ustawionego Crona

PostTeraz jest 29 mar 2024, o 16:00
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet


Posty: 15
Gadu-Gadu: 0

heh dobra już nieważne, już działa. Może to głupie ale nie ustawiałem statusu na wysyłanie a jeśli już to po wykonaniu crona - reasumując rozwiązaniem mojego problemu jest ustawianie statusu "wysyłanie" przed wykonaniem crona (dla mnie nie było to oczywiste bo myślałem że status wysyłanie "wskoczy" z automatu po wykonaniu crona)

Pozdrawiam :D


Powrót do Problemy z działaniem



cron