Strona główna forum Wsparcie Problemy z działaniem Multipletablerates na 1.4.0.1

Multipletablerates na 1.4.0.1

Wszystkie problemy związane z działaniem sklepu...

Post 15 sie 2010, o 13:13

Posty: 2
Gadu-Gadu: 0

Witam.
Jestem po raz pierwszy na forum więc tym bardziej pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Po bezproblemowym zainstalowaniu Multipletablerates na Magento 1.4.0.1 wchodzę w konfiguracji w opcję Shipping Methods (Formy dostawy) i dostaję błąd o poniższej treści:

Warning: Varien_Autoload::include(Pw_Adminhtml_Model_System_Config_Source_Shipping_Multipletablerates.php) [function.Varien-Autoload-include]: failed to open stream: No such file or directory in C:\Program Files\Apache Software Foundation\Apache2.2\htdocs\sasklep\includes\src\Varien_Autoload.php on line 93

Sprawdziłem: w pliku Varien_Autoload.php w ln. 93 inkludowany jest plik Varien_Profiler.php. Plik ten oczywiście istnieje na dysku we właściwej lokalizacji.

Całość testuję na 3 świeżych i niezależnych instalacjach. Brakuje mi już pomysłu jak zlokazliwać przyczynę.
Jeśli ktoś spotkał się z podobnym problemem to proszę o pomoc.

Pozdrawiam.
Krzysiek

Multipletablerates na 1.4.0.1

PostTeraz jest 9 maja 2024, o 12:09
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet

Post 15 sie 2010, o 15:08
jemoon Avatar użytkownika
Administrator

Posty: 529
Lokalizacja: Gdańsk
Gadu-Gadu: 0

witam,
Czy korzystasz z modułu kompilacji? Jeżeli tak to po zainstalowaniu czegokolwiek przez MagentoConnect musisz skompilować wszystko od nowa. Ewentualnie na czas testów i instalacji możesz po prostu wyłączyć korzystanie z skompilowanych źródeł.

Post 15 sie 2010, o 19:07

Posty: 2
Gadu-Gadu: 0

Witam.
Bardzo dziękuje za odpowiedź, dokładnie o to chodziło. Gratuluję wiedzy.
Teraz wszystko działa jak należy.

Pozdrawiam serdecznie.
Krzysiek


Powrót do Problemy z działaniem



cron