Strona główna forum Wsparcie Konfiguracja recenzje produktów, brak shortDescription

recenzje produktów, brak shortDescription

Wszystko o konfiguracji, możliwościach i ustawieniach...


Posty: 21
Gadu-Gadu: 5154146

Witam,

mam takie pytanie:

Gdzie znajdę kod odpowiedzialny za niewyświetlanie elementów takich jak shortDescription i emailToFriend na stronie recenzji produktów?

Tak jak, gdy wejdzie się na stronę produktu, to po za zdjęciem, jest krótki przegląd, dostępność, email do przyjaciela, dodaj do listy życzeń, etc., natomiast po wejściu w recenzje danego produktu, zostają niektóre elementy usunięte (krótki przegląd, email, cena). Szukam tego już trochę, w layoutach bazuje to na catalog/product/view.phtml (strona produktu no i recenzje produktu). Już nie wiem gdzie szukać... w mage/Review/Block/view.php jest funkcja setShortDescription(null) z argumentem null, ale znowu, nic nie daje usunięcie tego argumentu.

Nakierujcie mnie troszkę, chciałbym po prostu na stronie recenzji produktu wyświetlić wszystkie podstawowe informacje tak jak jest to na stronie produktu.

Pozdrawiam

recenzje produktów, brak shortDescription

PostTeraz jest 27 kwi 2024, o 16:34
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet


Posty: 1575
Gadu-Gadu: 0

hosting-magento.pl / magentohosting.eu - szybki hosting Magento
https://www.mage24.pl/ - twój sklep Magento 2 w 5 minut


Posty: 21
Gadu-Gadu: 5154146

No dobra, podpowiedzi szablonów to trochę mało, ale nic, poradziłem sobie inaczej. Problem był taki, że korzystając z product-shop (css) strona wyświetlała podstronę recenzji (brak było pewnych elementów) przez co layout się lekko rozsypywał.

Rozwiązałem to tak, że blok product_info_view zamieszczony w layoucie recenzji, umieściłem w html_wrapper, za sprawą czego, mogłem dodać klasę css product_review_view, a co za tym idzie zwiększyć kontrolę nad wyświetlaniem elementów na stronie recenzji produktu niezależnie od samej podstrony produktu.

pozdrawiam
pm


Powrót do Konfiguracja