Strona główna forum Wsparcie Konfiguracja Problem ze zmianą zawartości

Problem ze zmianą zawartości

Wszystko o konfiguracji, możliwościach i ustawieniach...

Post 19 sty 2009, o 15:10

Posty: 2
Gadu-Gadu: 0

Witam.
mam mały problem, na stronie mmshop.pl w dolnej ramce mam ikonke gadugadu, przy czym chcialem, zmienic numer gg i nigdzie nie moge dobrac sie do edycji w/w. proszę o radę.

pozdrawiam.

Problem ze zmianą zawartości

PostTeraz jest 23 kwi 2024, o 09:34
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet

Post 19 sty 2009, o 15:56
jemoon Avatar użytkownika
Administrator

Posty: 529
Lokalizacja: Gdańsk
Gadu-Gadu: 0

witam,
Edycja tych danych może odbyć się na kilka różnych sposobów w zależności od tego jak twórcy tego sklepu to wykonali. Dane te możesz znaleźć np w PA -> Zarządzanie treścią -> Bloki statyczne i tam poszukaj bloku odpowiedzialnego za wyświetlanie stopki. Jeśli tam nie znajdziesz tych danych to spróbuj postąpić zgodnie z tą wskazówką http://yento.pl/wylicz-przyblizone-koszty-dostawy-podatek-t108.html#p405 i wtedy edytować konkretny plik Twojego szablonu.

Post 20 sty 2009, o 10:53

Posty: 2
Gadu-Gadu: 0

jemoon napisał(a):
witam,
Aby znaleźć i pozbyć się takich pierdół najlepiej jest skorzystać z podpowiedzi bloków i szablonów. Logujecie się w PA -> System -> Konfiguracja -> Programista -> Wybieracie z lewej u góry w okienku 'Aktualnie edytujesz ustawienia:' swój sklep a potem w 'Debuguj' ustawiacie na 'Tak' opcje 'Podpowiedzi szablonów' i 'Add Block Names to Hints'. Po zapisaniu ustawień i przejściu na front-end każda stronka będzie ładnie opisana pod względem bloków i plików z jakich się składa.



maby that's so, but:

System, konfiguracja i na tym sie konczy moje wybieranie mozliwosci, na podstronie ' konfiguracja' nie mam nigdzie zadnej opcji programista... moze to przez to:

'Magento ver. 1.0.19700'

?

Post 20 sty 2009, o 14:02

Posty: 729
Gadu-Gadu: 0

Czas na aktualizację
Magento krok po kroku - aktualne informacje ze świata magento.

Post 20 sty 2009, o 18:55
jemoon Avatar użytkownika
Administrator

Posty: 529
Lokalizacja: Gdańsk
Gadu-Gadu: 0

witam,
ewentualnie sprawdź jeszcze footer.phtml bo zgodnie z zdrowym rozsądkiem gdzieś tam powinno to się znajdować. oczywiście najprostszym sposobem byłoby zapytanie twórców sklepu :)


Powrót do Konfiguracja



cron