Strona główna forum Wsparcie Konfiguracja problemy po upgrade 1.4.0.1 do wersji 1.4.1.0

problemy po upgrade 1.4.0.1 do wersji 1.4.1.0

Wszystko o konfiguracji, możliwościach i ustawieniach...

eki

Posty: 30
Gadu-Gadu: 0

Witam! po upgrade do najnowszej wersji pojawiły się następujące problemy:
1. nie mogę sie zalogowac do PA, po podaniu loginu i hasła wyświetla się błąd :
Exception printing is disabled by default for security reasons.

Error log record number: 1901539661

2. Produkty nie dodają się do koszyka.

Proszę o pomoc

problemy po upgrade 1.4.0.1 do wersji 1.4.1.0

PostTeraz jest 28 mar 2024, o 10:51
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet


Posty: 428
Lokalizacja: W-wka
Gadu-Gadu: 36599

Miałem ten sam błąd przy próbach upgradu z 1.3.2.4 do surowej instalki 1.4.0 1.4.0.1., oraz sklepów pełnych, gdzieś upgrade ma jakiś bug.
http://transit.waw.pl - Sklep oparty o Magento


Posty: 311
Gadu-Gadu: 3279331

Warto w ogole przechodzic na 1.4.0.1?? Mam obecnie 1.3.2.4 i slyszalem, ze jest to najstabilniejsza wersja. Jak myslicie? powinno sie aktualizowac magento, czy jesli komus wystarczaja funkcje np. 1.3.2.4 moze przy niej zostac dluzej?? w ogole jak to wyglada np z modulami?? np. mam teraz wgrany dodatek mozliwosci dodania uwag do zamowienia przy jego skladaniu albo modul platnosci. Wszystkie dodatki trzeba tez upgradowac przy aktualizacji??

Pozdrawiam


Posty: 77
Gadu-Gadu: 0

Ani mi nie przypominajcie o tych gównianych bugach!!!


Posty: 428
Lokalizacja: W-wka
Gadu-Gadu: 36599

Zdania są podzielone, ja uważam iż niewiele jest nowinek w 1.4.X by koniecznie do niego pedzić.
1.3.2.4 jest stabilny, co do 1.4.x to puchną archiwa opisujące jego bugi. co wiecej nie widac specjalnie przyrostu predkości który był obiecywany.

Osobiście poczekam az 1.4.x zostanie wersją stabilną , bo ta tego nie przypomina.

Co do modułów, jesli nie sa kompatybilne z 1.4.x to trzeba je upgradować, podobnie skórki.
http://transit.waw.pl - Sklep oparty o Magento


Powrót do Konfiguracja



cron