Strona główna forum Wsparcie Konfiguracja magento wyświetla na stronie znaczniki HTML

magento wyświetla na stronie znaczniki HTML

Wszystko o konfiguracji, możliwościach i ustawieniach...

eki

Posty: 30
Gadu-Gadu: 0

Witam!

Mam następujący problem: przy ustawieniu wyświetlania produktów na widok lista wyświetlają mi się znaczniki HTML zamiast sformatowanego tekstu.
Przy widoku siatka wszystko działa poprawnie. Jak to naprawić?

magento wyświetla na stronie znaczniki HTML

PostTeraz jest 27 kwi 2024, o 21:21
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet


Posty: 15
Gadu-Gadu: 0

być może nie masz poprawnie pozamykanych znaczników html. Zobacz źródło strony wygenerowanej przez magento w przeglądarce. Zobacz czy sam kod jest poprawny.

Za pewne modyfikowałeś coś w szablonie.

eki

Posty: 30
Gadu-Gadu: 0

Dzieje się to zaraz po wgraniu czystego sklepu. Wersja 1.4.0.1. Nikt się nie spotkał z takim problemem?


Posty: 104
Gadu-Gadu: 0

Spróbuj poszukać w app/design/frontend/_użyty_layout_/default/template/catalog/product/list.phtml
Tam jest kod odpowiedzialny za wyświetlania listy produktów (w stylu list i grid).
Ewentualnie któraś z cech występująca na liście produktów nie ma oznaczenia, że ma zawierać kod HTML (szukaj w zarządzaniu cechami).

eki

Posty: 30
Gadu-Gadu: 0

W cechach wszystko jest poprawnie ustawione. Ewidentnie jest to problem z przekazywaniem zmiennej do szablonu. Mam włączony szablon modern i w każdym jednym sklepie ten sam problem - przy widoku lista wyrzuca znaczniki, po przełączeniu się na widok siatka znaczniki znikają i formatowanie jest poprawne.


Powrót do Konfiguracja