Strona główna forum Wsparcie Moduły i dodatki [Dyskusja] Najnowsze, aktualne spolszczenie Magento

[Dyskusja] Najnowsze, aktualne spolszczenie Magento

Wszystko o modułach i dodatkach dla Magento...


Posty: 1575
Gadu-Gadu: 0

usunąłem możliwość edycji tłumaczeń, teraz będę sam nad nimi pracował, wszystkie propozycje zmian proszę na maila:

tlumaczenia@mojesklepy.eu

tylko propozycje, proszę się nie spodziewać odpowiedzi, dyskusja na forum
hosting-magento.pl / magentohosting.eu - szybki hosting Magento
https://www.mage24.pl/ - twój sklep Magento 2 w 5 minut

Najnowsze, aktualne spolszczenie Magento

PostTeraz jest 16 kwi 2024, o 22:53
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet


Posty: 15
Gadu-Gadu: 0

matys napisał(a):
Tak się wtrącę kolegom, nie znalazłem nigdzie żeby ktoś zastanawiał się nad "my wishlist", tłumaczenie tego na "lista życzeń" jest delikatnie mówiąc chyba nieodpowiednie. Nie powinno być ulubione, albo obserwowane ??


zgadzam się z kolegą, że obserwowane brzmi lepiej.


Posty: 1575
Gadu-Gadu: 0

Ale wg mnie nie o to chodzi tutaj, to jest jednak lista życzeń, np na ślub: wysyłasz zaproszonym osobom te listę produktów które byś chciał dostać w prezencie. Obserwowane to całkiem co innego, zresztą tą samą funkcje spełnia koszyk który nie jest czyszczony po wylogowaniu.
hosting-magento.pl / magentohosting.eu - szybki hosting Magento
https://www.mage24.pl/ - twój sklep Magento 2 w 5 minut


Posty: 15
Gadu-Gadu: 0

A to sorry,
nie doszedłem jeszcze do tego :)
jak na razie próbuję zorganizować sobie produkty i porównuję czym się różnią poszczególne typy produktów.
Jeżeli można taką listę wysłać to jest to jak najbardziej Lista Życzeń.


Posty: 11
Gadu-Gadu: 1642568

Skąd i czy w ogóle można ściągnąć aktualne spolszczenie do Magento 1.4.0.1, które znajduje się na stronie demo.tlumaczenia.mojesklepy.eu ?


Posty: 38
Lokalizacja: Dzierżoniów
Gadu-Gadu: 1537638



Posty: 11
Gadu-Gadu: 1642568

No właśnie ściągnąłem pliki z tego miejsca ale wydawało mi się, że w demo jest więcej przetłumaczonych fraz. Sprawdziłem to teraz dokładnie i wychodzi na to, że się pomyliłem.


Posty: 729
Gadu-Gadu: 0

Które jest teraz najbardziej aktualne z tłumaczeń?
Magento krok po kroku - aktualne informacje ze świata magento.


Posty: 12
Lokalizacja: Łódź
Gadu-Gadu: 6201762

Witam
jestem na forum nowa.
króciutko: Jak spolszczyć magento? (1.4.0.1).
Naprawdę, nie wiem czy trzeba jakieś pliki kopiować/podmieniać na serwerze, czy coś samemu pisać?
Nie łapę tego.
Pozdrawiam, Ania.


Posty: 1
Gadu-Gadu: 0

Ja po 5-6 latach pracy z OSCommerce właśnie muszę poznać jakiś sensowny skrypt... co prawda Magento to tragedia, ale w darmówkach chyba niewiele jest w miarę sensownych rzeczy... i też ni cholery nie mogę zainstalować spolszczenia, niby kopiuję (nadpisuję) pliki, a tam ciągle angielski, mimo czyszczenia cache'u itd...

Tragedia to całe Magento.. chyba na 5-6 hostingach próbowałem to g... odpalić... OSCommerce Premium 6 lat temu był o wiele lepszą aplikacją niż ten ociężały, zasobożerny śmiech na sali (w dodatku z problemami - jak to spolszczenie).

Na razie jestem zniesmaczony i zdemotywowany.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Moduły i dodatki



cron