Strona główna forum Ogólnie o Magento Dyskusje Współpraca Magento z programami Magazynowymi

Współpraca Magento z programami Magazynowymi

Na temat Magento - ogólnie...


Posty: 1
Gadu-Gadu: 0

lefi napisał(a):
Tak tylko jakoś nie mogę znaleźć gdzie to pobrać.


po prawej stronie: produkty >> magik

Współpraca Magento z programami Magazynowymi

PostTeraz jest 28 mar 2024, o 17:41
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet


Posty: 116
Gadu-Gadu: 0

Bo cała strona tej firmy jest strasznie nieintuicyjna, a web usability jest bliskie zeru, niestety.
Dobry hosting pod Magento? A może sklep KQS? Tak dla kontrastu...


Posty: 8
Lokalizacja: za klawiatury
Gadu-Gadu: 7988051

Mam pytanie jest skrypt (może być komercyjny ) łączocy sklep z programem DGCS MAGAZYN MULTI ?
;)


Posty: 5
Gadu-Gadu: 2663815

Witam

tak jak wspomniałem wcześniej jest możliwość łączenia sklepu Magento z programami Subiekt, WF-MAG ,RAKS SQL a także Symfonia. Chętnych zapraszam do wypełnienia formularza www.protonsoft.pl/kontakt.php?magento=integracja

wszelkie uwagi mile widziane


Posty: 729
Gadu-Gadu: 0

Wypełniałem formularz kilka razy, ale nigdy nie otrzymałem odpowiedzi.
Magento krok po kroku - aktualne informacje ze świata magento.

bms

Posty: 23
Gadu-Gadu: 0

Wszystkie te rozwiązania to osobne programy. Nie można czegoś takiego wykonać jako moduł magento?


Posty: 1575
Gadu-Gadu: 0

Też to widziałem, wszystko trzeba uruchamiać w windowsie i do tego uruchamia się to ręcznie. Do tego modyfikacje są wykonywane bezpośrednio na bazie danych magento :]
hosting-magento.pl / magentohosting.eu - szybki hosting Magento
https://www.mage24.pl/ - twój sklep Magento 2 w 5 minut


Posty: 73
Gadu-Gadu: 277722

Witam,
mateuszOK napisał(a):
Mam pytanie jest skrypt (może być komercyjny ) łączocy sklep z programem DGCS MAGAZYN MULTI ?

Ja również byłby zainteresowany zakupem modułu do oprogramowania CafeFirma firmy DGCS.
pozdrawiam
Wiktor
SingleMalt.pl | The real taste of whisky


Posty: 86
Gadu-Gadu: 2878306

Witajcie :)
Jeśli ktoś byłby zainteresowany czymś takim: http://www.e-mo.com.pl/s2s to osoba która ten program pisze może go dostosować do magento. Koszt to 200zł dostosowanie do magento + 300zł licencja. Jeśli będzie więcej osób chętnych to nie będzie opłaty za dostosowanie.
Ja się pisze ;) ale najchętniej bez tej pierwszej opłaty więc liczę, że ktoś się jeszcze chętny odezwie...

Pozdrawiam!


Posty: 9
Gadu-Gadu: 4545082

wzorcowe rozwiązanie takiego zagadnienia można zobaczyć na www.elaboro.pl

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusje



cron