Strona główna forum Inne Społeczność Przedstaw się...

Przedstaw się...

Przywitaj się i poznaj innych użytkowników forum...

Post 9 mar 2010, o 13:10

Posty: 1
Gadu-Gadu: 0

Witam

Ja troche z magento juz działam, glownie pracuje przy projektowaniu ley i grafik :D
ostatnio mnie ciagnie bardziej w strone dziergania z wlasymi templatami :D,

pozdrawiam, dobrze ze jest gdzie o tym popisac :D

Przedstaw się...

PostTeraz jest 28 mar 2024, o 19:39
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet

Post 11 mar 2010, o 22:03

Posty: 5
Gadu-Gadu: 0

Witam

Właśnie zaczynam swoją przygodę z Magento. Również jak wielu z przedmówców jestem w trakcie uruchamiania sklepu Magento.

Pozdrawiam
Marek

Post 3 kwi 2010, o 19:16

Posty: 48
Gadu-Gadu: 0

witam, właśnie "bawię" się z magento, które na pierwszy rzut oka bardzo do mnie przemawia... niestety raczej spodziewajcie sie ode mnie pytań niż odpowiedzi... na razie ;)
www.dominatrix.pl - sklep fetish | bdsm

Post 28 wrz 2010, o 10:34

Posty: 1
Gadu-Gadu: 0

Witam
Jestem Tomek , pochodzę z Wrocławia , mam 21 lat , interesuję się fotografią.

Post 4 sty 2011, o 02:51

Posty: 4
Gadu-Gadu: 8489922

Witam!

Zarejestrowałem się jakiś czas temu, ale dopiero teraz miałem okazję zapoznać się z tym wszystkim co zawiera to forum. WIELKIE DZIĘKI.

Do magento przekonałem się ok pół roku temu, postawiłem na nim 5 sklepów a ono dalej mnie potrafi zaskoczyć :)

Mam nadzieję, że jako użytkownik forum okażę się pomocny - I`am grafik / front-end developer :).

Projekt z którym aktualnie się borykam możecie podejrzeć na www.instalo.com.pl

Mam nadzieję, że moje umiejętności okażą się pomocne.

Pozdrawiam wszystkich.

Post 18 lip 2011, o 21:43

Posty: 98
Lokalizacja: Opole
Gadu-Gadu: 0

Witam!
Jestem Kamil, pracuję zawodowo z Magento od 1,5 roku w firmie Operator24.pl.
Zajmuję się głównie programowaniem, rzadziej i słabiej grafiką :)

Mam nadzieję, że jakoś się tu przydam i chętnie się czegoś nowego od Was nauczę.

Prywatnie chętnie podejmę się realizacji wszelkich zleceń programistycznych związanych z Magento. Przeglądając forum zauważyłem, że kilku moich klientów już tu jest :)

Pozdrawiam i do zobaczenia w innych wątkach :)
Kamil Borkowski
http://magento.kamilborkowski.pl/

Post 27 wrz 2011, o 18:46

Posty: 2
Lokalizacja: Sopot
Gadu-Gadu: 0

Dzień dobry,

pracujemy z Magento od początku funkcjonowania tej technologii na komercyjnym rynku, uczestniczymy w tworzeniu programów certyfikacyjnych, programujemy, rozwijamy, "customizujemy" , czasami się bawimy, a czasami dziwimy, tym co nowe wersje Magento potrafią :)

Chcemy dalej rosnąć w siłę i również za pośrednictwem tego forum poszukujemy osób zainteresowanych nawiązaniem współpracy.

Zapraszamy do kontaktu i pozdrawiamy

Zespół Baobaz Polska
Baobaz Polska Sp. z o.o.
E - COMMERCE FOR BRANDS

http://www.baobaz.com

Post 18 lis 2011, o 19:23

Posty: 2
Gadu-Gadu: 0

Witam

Walczę ze swoim pierwszym sklepem, forum już mi kilka razy pomogło, mam nadzieję poszerzyć swoją wiedzę o Magento, który wydaje się być całkiem przyjemnym systemem.

Pozdrawiam
Marcin

Post 13 lut 2012, o 14:24

Posty: 1
Lokalizacja: gdańsk
Gadu-Gadu: 0

Witam wszystkich mAgentowiczów ;) dużo dobrego słyszałem o MAGENTO, pora się przekonać jak jest w szczegółach, mam nadzieję, że w przyszłości i moja wiedza się przyda. Miłego dnia, Tomasz.
http://sapletta.pl - programowanie na zlecenie, programista PHP - Gdynia, Gdańsk

Post 30 mar 2012, o 08:44

Posty: 3
Gadu-Gadu: 0

Witam wszystkich
Wszystko wskazuej że zostane tu na jakis czas i popytam się w sprawie wgrania szablonów do magento pozdrawiam adminów

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Społeczność



cron