Strona główna forum Wsparcie Konfiguracja Produkty na stronie głównej

Produkty na stronie głównej

Wszystko o konfiguracji, możliwościach i ustawieniach...

Post 19 lut 2010, o 14:13

Posty: 2
Gadu-Gadu: 0

Witam. W jaki sposób można w Magento uwidocznić oferowane produkty na stronie głównej. W osCommerce taka opcja była dostępna od samego początku. Dlaczego po dodaniu kategorii, nie jest ona widoczna w mapie strony?

Produkty na stronie głównej

PostTeraz jest 29 mar 2024, o 12:22
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet

Post 20 lut 2010, o 12:58

Posty: 7
Gadu-Gadu: 357156

Możesz wyświetlić nowe produkty, wszystkie produkty, wybrane produkty lub produkty z danej kategorii:
Wejdź w Admin -> CMS -> Zarządzanie stronami
Znajdź stronę która jest wyświetlana jako główna i umieść w treści:
Nowe produkty:
{{block type="catalog/product_new" name="home.catalog.product.new" alias="product_homepage" template="catalog/product/new.phtml"}}
Wszystkie produkty:
{{block type="catalog/product_list" name="home.catalog.product.list" alias="products_homepage" template="catalog/product/list.phtml"}}
Produkty z wybranej kategorii:
{{block type="catalog/product_list" name="home.catalog.product.list" alias="products_homepage" category_id="4" template="catalog/product/list.phtml"}}
gdzie w category_id="" wstawiasz nr kategorii do wyświetlenia, id kategorii znajdziesz w
Admin ->Katalog -> zarządzanie kategoriami (kliknij wybraną kategorię, za jej tytułem wyświetlone zostanie jej id)

Post 20 lut 2010, o 13:21

Posty: 2
Gadu-Gadu: 0

Działa. Wielkie dzięki :) Pozostaje jeszcze drugie pytanie. Dlaczego nawet kiedy dodam kategorię w panelu admina, na stronie głównej wyświetla mi, że nie ma zdefiniowanych żadnych kategorii?

Post 22 lut 2010, o 10:44

Posty: 7
Gadu-Gadu: 357156

Zrób jedną kategorię główna a wewnątrz niej pozostałe drzewo kategorii które powinny być widoczne i upewnij się że wszystkie są uaktywnione zakładka "Informacje Ogólne" pozycja Is Active na "TAK".

Post 22 lut 2010, o 11:35

Posty: 11
Gadu-Gadu: 0

potwierdzam , działa :]

Post 11 kwi 2010, o 00:09

Posty: 1
Gadu-Gadu: 142586

A co jeżeli mi się nie wyświetla nic po wpisaniu w zawartość strony ;)?
Dokładniej wyskakuje komunikat Brak produktów spełniających kryteria.

Post 16 kwi 2010, o 14:30

Posty: 6
Gadu-Gadu: 3326017

Niestety po wklejeniu

Nowe produkty:
{{block type="catalog/product_new" name="home.catalog.product.new" alias="product_homepage" template="catalog/product/new.phtml"}}

nie pokazały sei ostatio dodane produkty na mojej stronie http://www.wascom.pl

Post 12 lut 2011, o 19:40

Posty: 11
Gadu-Gadu: 0

mw88 napisał(a):
Niestety po wklejeniu

Nowe produkty:
{{block type="catalog/product_new" name="home.catalog.product.new" alias="product_homepage" template="catalog/product/new.phtml"}}

nie pokazały sei ostatio dodane produkty na mojej stronie http://www.wascom.pl


U mnie też to nie działa. Nie wyświetlają się nowe produkty. Czy mógłby ktoś coś doradzić

Pzdr

Post 12 lut 2011, o 21:14

Posty: 428
Lokalizacja: W-wka
Gadu-Gadu: 36599

A czy zaznaczyłeś w karcie produktu by pokazywał je jako nowość są tam dwie daty określające to
http://transit.waw.pl - Sklep oparty o Magento

Post 13 lut 2011, o 09:22

Posty: 11
Gadu-Gadu: 0

Mądrego to dobrze posłuchać!!! :oops:

Dzięki kulfon

Następna strona

Powrót do Konfiguracja