Strona główna forum Wsparcie Problemy z działaniem Problem z instalacją modułów przez Magento Connect

Problem z instalacją modułów przez Magento Connect

Wszystkie problemy związane z działaniem sklepu...


Posty: 3
Gadu-Gadu: 0

Witam,
Mam problem jak w temacie. Moduły niby instalują się poprawnie, ale nie ma ich nigdzie w adminie. Oczywiście odświeżam cache po każdej instalacji. Zna ktoś może rozwiązanie tego problemu?

Problem z instalacją modułów przez Magento Connect

PostTeraz jest 4 maja 2024, o 17:33
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet


Posty: 729
Gadu-Gadu: 0

złe prawa zapisu do katalogów
Magento krok po kroku - aktualne informacje ze świata magento.


Posty: 3
Gadu-Gadu: 0

Zauważyłem, że pliki zapisują się w downloader/pearlib/download/, wiec to chyba nie jest wina złych praw dostępu.


Posty: 729
Gadu-Gadu: 0

chodzi o ustawienie poprawnych praw dla wszystkich plików i katalogów w magento
Magento krok po kroku - aktualne informacje ze świata magento.

bms

Posty: 23
Gadu-Gadu: 0

Jeżeli przenosiłeś magento na inną lokalizację należy usunąć pear.ini z downloader/pearlib/. Jeżeli nie przenosiłeś to prawa katalogów (ponieważ są jedynie w lokalizacji ściągniętych plików downloadera - a powinny również pojawić się w strukturze plików zgodnie z zawartością katalogu w downloader/pearlib/download/xx_nazwa_modułu).


Posty: 11
Gadu-Gadu: 0

Witam mam ten sam problem co kolega w pierwszym poście, czy wszystkie katalogi maja mieć ustawienie 777 i pliki 644 ? Dzieje mi się tak samo że niby wszystko ok ale jednak nie instaluje mi zadnych dodatków i czy w wersji 1.5.1.0 jest katalog downloader/pearlib ponieważ ja go nie mam a pliki sciagniete zapisuja się w downloader/.cache

Problem został rozwiązany


Posty: 729
Gadu-Gadu: 0

minolone - opisz co byłą przyczyną problemu
Magento krok po kroku - aktualne informacje ze świata magento.


Posty: 11
Gadu-Gadu: 0

Problem polegał na złej konfiguacji apacha, pliki byly pobierane jako grupa www-data do której użytkownik nie miał dostępu


Powrót do Problemy z działaniem