Strona główna forum Wsparcie Moduły i dodatki [Dyskusja] Moduł porównywarek cen dla Magento

[Dyskusja] Moduł porównywarek cen dla Magento

Wszystko o modułach i dodatkach dla Magento...


Posty: 3
Gadu-Gadu: 0

Ale żeś utrafił :D dokładnie-żyjemy na starym oScomie-gdzie po paru ostatnich włamaniach mało kto jest w stanie powiedzieć co już jest na naszym serwerze-a firmy na informatyka obecnie nie stać(jakoś to chodzi-ale potrzeba coś ciut bardziej bezpiecznego). Niestety w tym roku mebelki nie sprzedają się jak kiedyś więc u nas nawet każde 10 zł się liczy. Jakbyś znał naszego szefa też byś wiedział,że nie wiadomo jakich prowizji nie ściąga-zresztą większość naszych klientów to szkoły a trudno od nich wymagać nie wiadomo jakiej prowizji.
Czytając Twój opis Magento można pomyśleć,że to jakiś klon AutoCada 3D lub gry Crisis-chyba jednak aż tak źle nie jest...
I żeby nie było nie mam żadnych pretensji do Konrada, że oferuje pewne usługi płatnie. I tak wielki ukłon w jego stronę za udostępnienie wielu skryptów i utrzymywanie darmowych sklepów na mojesklepy. Taki np.spolonizowany ZenCart już się kompletnie skomercjanizował(oprócz platformy friko).
Inna sprawa, że zarówno ZenCart jak i Magento są programami opensource czyli ich celem i ideologią jest aby były darmowe-ale jak mówiłem rozumiem te opłaty.
Natomiast to co wspomniałeś na temat talonów i prowizji dla Konrada. To jest dobra myśl.
Jeśli uda mi się zainstalować gdzieś Magento (na darmowym hostingu dla testów) -potem z powodzeniem przenieść naszą bazę-to po wdrożeniu Magento na naszych hostingu na pewno do tematu wrócę- jeśli oczywiście Konrad będzie zainteresowany. Oczywiście mam nadzieję,że do tego czasu rynek się ożywi i będzie można zapłacić gotówką-pozdrawiam.
kulfon250 napisał(a):
Oj tam od razu pojechał ;)
Po prostu napisałem swoje zdanie, bo to trochę takie nasze polskie, my chcemy wszystko za darmo, ale swoje tylko byśmy za grubą najlepiej kase sprzedawali.
Zeby zbudować sklep , trzeba mieć pieniądze, bo bez nich cięzko coś kupic, i pokazać ten sklep.
Żeby używac magento podobnie bo to nie soft klasy OScoma, co pójdzie na każdym serwerku i hoście, tylko potrzebuje kawałka solidnej maszynki, lub chodzi tak, że klienci mogą nie dożyć aż sie strona otworzy :)
Chcecie zarabiać, na sklepach, dajcie zarobić programistom, przeciez nie piszecie do hurtowni, ze fajnie by było, gdyby kiedyś ich towary były za darmo :) bo wielu sklepom by to pomogło :)

Moduł porównywarek cen [do testowania]

PostTeraz jest 29 mar 2024, o 16:50
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet


Posty: 311
Gadu-Gadu: 3279331

ebbpp....nie magneto tylko magento...:)


Posty: 3
Gadu-Gadu: 0

Masz rację-poprawiłem-przepraszam


Posty: 73
Gadu-Gadu: 0

kulfon250 napisał(a):
ebbpp napisał(a):
Mam nadzieję jednak,że ceneo będzie uwzględnione w przyszłości... by to bardzo ułatwiło wielu sklepom życie...


Jestem, jednym z tych co ma Konradową płatną wersję i powiem, tak dajcie człowiekowi na chleb zarobić, bo chcecie wszystko za darmo.
Gdy będzie odpowienio zarabiał, pewnie stać go będzie od czasu do czasu by wypuścic coś gratis :)
Albo dajcie mu w swoim sklepie talon , równowartość jego pracy nad modułem :)

Czasem jak czytam to forum to zastanawiam sie jak egzystują sklepy, których nie stać na kilkaset złotych za moduł który przynosi konkretne pieniądze w zamówieniach i klientach.
Może dlatego tyle sklepów powstaje, i pada, bo za dużo osób myśli ze można prowadzić sklep netowy za darmo :).



Kilkaset złoty za każdy moduł i znika sens bawienia się w magento bo wychodzi że płatne rozwiązania wyjdą taniej.


Posty: 1575
Gadu-Gadu: 0

Że co?? Kilkaset jednorazowo to dla Ciebie drogo ? kulfon, napisz mi coś ;)
hosting-magento.pl / magentohosting.eu - szybki hosting Magento
https://www.mage24.pl/ - twój sklep Magento 2 w 5 minut


Posty: 729
Gadu-Gadu: 0

To jest wolny rynek a dobre narzędzia do pracy kosztują chcesz to je kupujesz...
Magento krok po kroku - aktualne informacje ze świata magento.


Posty: 428
Lokalizacja: W-wka
Gadu-Gadu: 36599

kkkonrad napisał(a):
Że co?? Kilkaset jednorazowo to dla Ciebie drogo ? kulfon, napisz mi coś ;)


no to piszę,
- zapłaciłem Ci wiecej niz kilkaset złoty za moduły i dzięki temu mam program do obsługi sklepu, który robi to co proponowano mi jako płatne rozwiazanie za kilkanaście tysięcy tylko lepiej, i wcale nie żałuje.
- co wiecej wydzierżawiłem dedyka za kilkaset złoty/m-c i też nie żałuję.
- hurtowniom za towar płacę wiecej niż złodziejom bym mógł i też nie załuje
- za jedzenie płacę w sklepie obok firmy, tez darmo nie dają jak w pomocy społecznej i tez nie żałuje

A poważnie nikt nikogo nie zmusza do tego by wdrażał u siebie , niedoskonałe Magento, choć dla tych co twierdzą ze kilkaset złoty za moduł to drogo mam propozycję, moge ich zatrudnić za 1zł/h, bo więcej to przecie za drogo ;)
Albo przecie skoro to takie proste to przecie można usiaść na 10 minut i machnąć modulik samemu :) a nie płacić kkkonradowi zdziercy ;P
http://transit.waw.pl - Sklep oparty o Magento


Posty: 1575
Gadu-Gadu: 0

Jak komuś za drogo zawsze może założyć sklep na http://www.mojesklepy.eu , pewnie za 100 netto będzie miał wszystkie moduły jakie będzie potrzebował (oczywiście tu też bez przesady) oraz magento bez ograniczeń, 100 zł netto MIESIĘCZNIE :D
hosting-magento.pl / magentohosting.eu - szybki hosting Magento
https://www.mage24.pl/ - twój sklep Magento 2 w 5 minut


Posty: 428
Lokalizacja: W-wka
Gadu-Gadu: 36599

kkkonrad napisał(a):
Jak komuś za drogo zawsze może założyć sklep na http://www.mojesklepy.eu, pewnie za 100 netto będzie miał wszystkie moduły jakie będzie potrzebował (oczywiście tu też bez przesady) oraz magento bez ograniczeń, 100 zł netto MIESIĘCZNIE :D


I znowu drażnisz ludzi "zdzierco" a czemu nie za 1 zł i to rozłozone na raty 0% z nieokreslonym okresem spłaty ;)
http://transit.waw.pl - Sklep oparty o Magento


Posty: 32
Gadu-Gadu: 0

Właściwie nie chciałem się wtrącać, ale coś mnie jednak skłania, żeby się podzielić swoim stanowiskiem.

Jeśli dobrze zrozumiałem, to ktoś ma pretensje, albo jest zdziwiony, że ktoś inny oczekuje zapłaty za swoją pracę. Mam wątpliwość, czy na pewno dobrze zrozumiałem, bo jeśli tak, to chyba mimo wszystko nie rozumiem ;). Jak można oczekiwać, że wszystko dostaniemy za free??? Nie ma wszystkiego gratis. Sam już kiedyś skorzystałem z modułu napisanego przez kkkonrada - ściągnąłem za darmo, miałem pytanie - dostałem niemal natychmiast odpowiedź - za darmo. Czy to oznacza, że jak coś znowu będę potrzebował, to kkkonrad albo ktokolwiek inny, ma mit to dać? Chyba tak, w końcu chcę.
A może by tak się najpierw odrobinę zastanowić, zanim się wyrzuci z siebie takie sugestie, z których winka, że ten co daje, ale nie wszystko, albo nie zawsze, to jakiś dziamdziak. A może by tak gościowi podziękować, że niektóre rzeczy daj za free - choćby swoją wiedzę i doświadczenie. Ale to też nie obowiązek. Jak kto czuje, tak pracuje.
Skoro już piszę, to przy okazji jeszcze raz dzięki kkkonrad za moduł do porównywarek.
-----------
Pozdrawiam

http://www.fotomarket.com.pl (magento 1.8.0) / praktica.pl (typo3)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Moduły i dodatki