Strona główna forum Wsparcie Konfiguracja Dodatkowa informajca jeśli produkt z danej kategorii

Dodatkowa informajca jeśli produkt z danej kategorii

Wszystko o konfiguracji, możliwościach i ustawieniach...


Posty: 21
Gadu-Gadu: 5154146

Witam,
mam pytanie...

Jak zrobić coś takiego, że klient który wybrał produkt z danej kategorii, przy okazji płatności otrzyma dodatkową informacje.

Mianowicie chodzi o to, że mam specjalne produkty z jednej kategorii i w shipping_methods.phtml wyświetlam obecnie paragraf z informacją o specjalnych produktach. Teraz wyświetla się to zawsze w onepage checkout. Natomiast chciałbym aby wyświetlało się to tylko gdy w koszyku znajduje się chodź jeden produkt z tej wybranej kategorii.

pozdrawiam

Dodatkowa informajca jeśli produkt z danej kategorii

PostTeraz jest 28 kwi 2024, o 09:50
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet


Posty: 1575
Gadu-Gadu: 0

coś więcej o tych informacjach, co dokładnie ma się pokazywać w koszyku??
hosting-magento.pl / magentohosting.eu - szybki hosting Magento
https://www.mage24.pl/ - twój sklep Magento 2 w 5 minut


Posty: 21
Gadu-Gadu: 5154146

Nie to w sumie jest po prostu div z treścią,

w sumie myślałem tak żeby to mniej więcej wyglądało tak że w onepage checkout jak jesteśmy na metody wysyłki to pokazuje się (lub nie) div w którym zawarte mam info (zwykła treść). A to że się pokazuje zależne jest od tego czy w koszyku były produkty z wybranej kategorii.

W zasadzie nic tutaj z add info itp po prostu nie wiem jak sprawdzić czy w koszyku jest produkt który należy do kategorii np id=15.


Posty: 1575
Gadu-Gadu: 0

produkt może należeć do wielu kategorii, może lepiej zrobić to za pomocą jakiejś niestandardowej cechy, łatwo na pewno się tego zrobić nie da
hosting-magento.pl / magentohosting.eu - szybki hosting Magento
https://www.mage24.pl/ - twój sklep Magento 2 w 5 minut


Posty: 21
Gadu-Gadu: 5154146

no właśnie jak to by było, mam produkty które należą do subkategorii w jednej globalnej kategorii (o której mowa powyżej). W zasadzie można by sprawdzić czy w koszyku znajduje się produkt z którejś z subkategorii.

niestety cechy (wydaje mi się) że w momencie widoku metod wysyłki w Onepage nie są widoczne w żaden normalny sposób tylko są widoczne na karcie produktu. Tym bardziej że wiele produktów bym musiał przypisać do nowego zestawu cech a to (zdaje się ) wiąże się z powtórnym tworzeniem każdego produktu z osobna.

Generalnie wszystkie te produkty łączy ta kategoria i myślałem że można w jakiś sposób sprawdzić zawartość koszyka czy nie znajdują się tam produkty z danej kategorii lub subkategorii.

hmm już sam nie wiem jak to rozwiązać...
pozdrówko


Powrót do Konfiguracja