Strona główna forum Wsparcie Problemy z działaniem Problem z dodatkami w adminie

Problem z dodatkami w adminie

Wszystkie problemy związane z działaniem sklepu...

Post 28 paź 2009, o 13:11

Posty: 7
Gadu-Gadu: 0

Wiatm,

Zainstalowałem kilka dodatków via mc. Na ftontpagu działają ok, ale w adminie, w zakładce system/konfiguracja gdzie powinny się znajdowac ich ustawienia, mam je normalnie w menu, jednak po wybraniu edycji ustawień któregoś dodatku, wyświetla mi się pusta strona admina magento. Problem ten występuje zawsze gdy dodatek doda się do konfiguracji jako osobna zakładka, jak doda się do już istniejącego linku jako jedna z możliwych opcji do zmiany to wszystko jest OK. Ktoś spotkał się z takim czymś i/lub wie jak temu zaradzić.
Dodam, ze to najprawdopodobniej nie wina dodatków, bo nikt nie zgłaszał do nich podobnych zastrzeżeń.

Pozdrawiam
S.

Problem z dodatkami w adminie

PostTeraz jest 19 kwi 2024, o 19:16
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet

Post 28 paź 2009, o 16:22

Posty: 18
Gadu-Gadu: 0

wyloguj się i zaloguj ponownie na panel admina - strona konfiguracji powinna już się wtedy normalnie pojawić.
Sprawdź też ustawienia cache'a.
Operator24.pl - sklepy internetowe | projekt Creator24.pl

Post 28 paź 2009, o 17:41

Posty: 7
Gadu-Gadu: 0

Tak, dokładnie tak trzeba było zrobić. Odświeżałem cache ale nie wpadłem na to, żeby się wylogować :roll:

Dziękuje.

Post 28 paź 2009, o 19:31

Posty: 729
Gadu-Gadu: 0

Dobrym sposobem jest usuwanie cache przez ssh - wówczas nie trzeba się wylogowywać.
Magento krok po kroku - aktualne informacje ze świata magento.


Powrót do Problemy z działaniem



cron