Strona główna forum Ogólnie o Magento Dyskusje Podróże i zwiedzanie - city break

Podróże i zwiedzanie - city break

Na temat Magento - ogólnie...


Posty: 36
Gadu-Gadu: 0

Hej! Co myślicie o tej formie podróżowania i aktywnego wypoczynku? Zainteresowało mnie to od jakiegoś czasu i niedawno trafiłem na stronę https://veturo.pl/ gdzie są dostępne specjalne karty i pakiety biletów na zwiedzanie różnych atrakcji w wielu miastach i regionach. Czy ktoś z was już z tego korzystał? A może znacie podobne strony?

Podróże i zwiedzanie - city break

PostTeraz jest 18 paź 2024, o 08:27
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet


Posty: 1
Gadu-Gadu: 0

jakie to mogą być koszta?
-
rolety okienne bielsko biała


Posty: 1
Gadu-Gadu: 0

bardzo dobra opcja.
-
blaty kuchenne warszawa


Posty: 1
Gadu-Gadu: 0

Mi się podoba taka forma podróżowania


Posty: 62
Gadu-Gadu: 646464

Lubię takie krótkie weekendowe wypady w Polskę. Niedawno byłem np. w hotelu Bończa w Szczecinie. To ciekawy obiekt, bo położony na rzece. Na żywo robi wrażenie.


Posty: 2
Gadu-Gadu: 0

mi zostało 4 dni urlopu i też planuję zrobić sobie krótki objazd i zwiedzanie kilku polskich miast. lubię takie wycieczki chociażby przejazdowo. człowiek inaczej się czuje. pomimo trasy ja zdecydowanie odpoczywam


Posty: 2
Gadu-Gadu: 0

ja też zdecydowanie lubię nawet takie szybkie i krótkie wypady poza miasto. ważne żeby zmienić klimat, ludzi wokół i miejsce. nie ma po co się mocno pakować wystarczy kilka podstawowych rzeczy i człowiek może spędzić fajnie czas


Posty: 4
Gadu-Gadu: 0

Nigdy tego nie próbowałem


Posty: 4
Gadu-Gadu: 0

muszę na to się zgłosić.


Posty: 36
Gadu-Gadu: 0

A mam jeszcze inne pytanie - czy kojarzycie firmy, które mają w ofercie ubezpieczenia turystyczne? Szukam czegoś na wyjazd pod koniec września i na razie trafiłem na firmę https://tueuropa.pl/ubezpieczenia-turystyczne.htm - czy ktoś z was korzystał z ich usług i może powiedzieć coś więcej? Albo znacie podobne oferty?

Następna strona

Powrót do Dyskusje



cron