Strona główna forum Ogólnie o Magento Dyskusje Dylemat przy wyborze okien Drutex

Dylemat przy wyborze okien Drutex

Na temat Magento - ogólnie...

Post 25 kwi 2024, o 00:42

Posty: 53
Gadu-Gadu: 0

Mam spory dylemat jeśli chodzi o okna od Drutex. Wydaje mi się, że Iglo Energy i Iglo EXT spełniają moje oczekiwania ale nie jestem w stanie podjąć decyzję jakie konkretnie wybrać.

Dylemat przy wyborze okien Drutex

PostTeraz jest 19 wrz 2024, o 03:06
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet


Posty: 3
Gadu-Gadu: 0

Wystarczy dobrze poszukać ;) Jeśli myślisz o iglo ext, to na pewno dobrym wyborem jest do domków jednorodzinnych, bo otwierają się na zewnątrz.


Posty: 3
Gadu-Gadu: 0

No właśnie. Ja niestety mieszkam w bloku i to dosyć wysoko, więc będę kupować Iglo 5 i dla mnie te okna są spoko. Mają aż 5 komór, więc nie straszne mi wichury czy hałasy.


Posty: 53
Gadu-Gadu: 0

Po weekendzie przejedziemy się do salonu drutex i zobaczymy co ostatecznie wybierzemy :D wybór na tą chwilę trudny, ale dziękuję za Wasze odpowiedzi.


Posty: 4
Gadu-Gadu: 0

czy ktoś je posiada?

Bardzo ciekawy temat, świetnie się czyta wasze odpowiedzi.

_____________
lampki rowerowe


Posty: 121
Gadu-Gadu: 0

Ja mam okna pvc od firmy https://www.ola-kaliska.pl/pl/kategoria ... /okna-pvc/
Wcześniej miałam okna drewniane i jest taka różnica teraz, że jestem bardzo zadowolona. Polecam bardzo tą firmę.


Posty: 9
Gadu-Gadu: 0

Uczulam, że przy budowie domu konieczne jest posiadanie świadectwa charakterystyki energetycznej. Ja korzystałam z usług firmy www.KlasaBudynku.pl i jestem zadowolona. Szybka realizacja, łatwy i przyjemny kontakt i cena też konkurencyjna. Wszystko odbywało się online i dostałam certyfikat w wersji elektronicznej z podpisem kwalifikowanym. Notariusz nie miał uwag :D


Posty: 41
Gadu-Gadu: 0

Dzięki za wszystkie porady w tym temacie.

akcesoria montażowe do drzwi


Powrót do Dyskusje



cron