Strona główna forum Wsparcie Moduły i dodatki [Dyskusja] Moduł allegro.pl dla Magento

[Dyskusja] Moduł allegro.pl dla Magento

Wszystko o modułach i dodatkach dla Magento...


Posty: 12
Gadu-Gadu: 0

Po wejściu do edytora aukcji dostaję w firebugu:
bsn is not defined
var as_json = new bsn.AutoSuggest('product_searchbox', options);

Efektem jest brak podpowiedzi ajaxem w zakładce produkty.

Dodatkowo klikając w aktualizuj kategorie nie mając dodanych produktów otrzymujemy kod z błędem.

Moduł allegro dla Magento [do testowania]

PostTeraz jest 28 mar 2024, o 13:12
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet


Posty: 1575
Gadu-Gadu: 0

sprawdź czy wszystkie pliki w head strony są załadowane, pewnie brakuje tych z katalogu skin
hosting-magento.pl / magentohosting.eu - szybki hosting Magento
https://www.mage24.pl/ - twój sklep Magento 2 w 5 minut


Posty: 18
Gadu-Gadu: 0

Mam zdefiniowany koszt dostawy kurierem 15zł (przedpłata).
W momencie kiedy chce wystawić jakiś produkt z przesyłką gratis (opcja: koszty dostawy pokrywa sprzedający) to dostaje komunikat
Błąd: ERR_POSTAGE_VALUES_SELLER_PAYMENT: Jeśli koszty transportu pokrywa sprzedający to wszystkie wartości opcji przesyłki powinny być równe 0.00.

Czy jest jakiś sposób na skonfigurowanie wtyczki żeby przy wyborze opcji "Koszty dostawy pokrywa: sprzedający" nie były sprawdzane koszty z konfiguracji System/Konfiguracja/Allegro ?
Chce uniknąć zmieniania konfiguracji całej wtyczki w zależności czy mam akurat do wystawienia produkt z dostawą płatną czy gratis.
Operator24.pl - sklepy internetowe | projekt Creator24.pl


Posty: 1575
Gadu-Gadu: 0

da się zrobić, ale jak ma to traktować, może tam w konfiguracji gdzie masz ceny przesyłki liczby zmieniać na 0.00 ??
hosting-magento.pl / magentohosting.eu - szybki hosting Magento
https://www.mage24.pl/ - twój sklep Magento 2 w 5 minut


Posty: 18
Gadu-Gadu: 0

generalnie chodzi o to żeby domyślnie koszt przesyłki był pobierany z tych wpisanych w konfiguracji wtyczki, ale przy wyborze, że ja pokrywam koszt przesyłki, a nie kupujący, koszt był 0.00zł bez konieczności wcześniejszej zmiany w Konfiguracji.

Tutaj problemem jest to, że koszt produktu,koszt przesyłki i sposób dostawy mamy połączone.

Przy zarządzaniu konkretną aukcją dodałbym listę do wybrania sposobu dostawy (zawierającą tylko te opcje, które są skonfigurowane w System/Konfiguracja/Allegro -> Kwoty dostawy - i 2 opcje do obsługi przesyłki gratis)

- Dostawa płatna - Kurier (koszt pobierany z Konfiguracji)
- Dostawa płatna - Poczta (koszt pobierany z Konfiguracji)
- ...
- Dostawa GRATIS - Kurier 0zł
- Dostawa GRATIS - Poczta 0zł

Wydaje mi się, że lepiej dodać takie 2 opcje 'Gratis' niż gdzieś tam programowo zmieniać konfigurację wtyczki zależnie od wyboru usera, bo co w przypadku kiedy 2 osoby na raz wystawiają aukcje z tego samego panelu.
Operator24.pl - sklepy internetowe | projekt Creator24.pl


Posty: 1575
Gadu-Gadu: 0

Nie mam czasu na takie kombinacje, chodziło mi o to że:

czy jak wstawię wszędzie tam gdzie masz normalne kwoty, kwoty 0.00 to wyjdzie że będziesz miał pocztą ekonomiczną wysyłkę gratis jak i ups-em lotniczym też gratis ;) odpowiada Ci to ??
hosting-magento.pl / magentohosting.eu - szybki hosting Magento
https://www.mage24.pl/ - twój sklep Magento 2 w 5 minut


Posty: 5
Gadu-Gadu: 0

Witam czy jest szansa jeszcze uzyskać pomoc w związku z modułem ?
dostaję błąd
    *
          o Błąd: ERR_POSTAGE_OPTIONS_ERROR: You must specify at least one shipment method.


i bardzo mnie zastanawia czy to nie wina zmian w webapi ? czy da się to jakoś skorygować , kwoty za wysyłkę podaję w konfiguracji .


Posty: 1575
Gadu-Gadu: 0

A masz w konfiguracji allegro ustawione ceny wysyłki??
hosting-magento.pl / magentohosting.eu - szybki hosting Magento
https://www.mage24.pl/ - twój sklep Magento 2 w 5 minut


Posty: 5
Gadu-Gadu: 0

Jesli chodzi o System -> konfiguracja -> allegro -> Kwoty dostawy w zł
bez względu co i w które pole w pisze efekt ten sam.


Posty: 13
Gadu-Gadu: 0

erikses napisał(a):
Witam czy jest szansa jeszcze uzyskać pomoc w związku z modułem ?
dostaję błąd
    *
          o Błąd: ERR_POSTAGE_OPTIONS_ERROR: You must specify at least one shipment method.


i bardzo mnie zastanawia czy to nie wina zmian w webapi ? czy da się to jakoś skorygować , kwoty za wysyłkę podaję w konfiguracji .


To wina zmian w webapi.

Najszybsza metoda:
W pliku Model/Auction.php w metodzie sell dodać linijkę:
$form[] = $this->setNew(35,self::T_INT, 1);

Na sztywno ustawia ona 'Odbiór osobisty' jako formę darmowej dostawy (obowiązkowe pole).
deligo.pl

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Moduły i dodatki