Strona główna forum Ogólnie o Magento Dyskusje Prawnik rozwodowy Gdańsk

Prawnik rozwodowy Gdańsk

Na temat Magento - ogólnie...

Post 21 mar 2024, o 12:06

Posty: 53
Gadu-Gadu: 0

Jakiś czas temu razem z mężem podjęliśmy decyzję o rozwodzie. Nie potrafimy się dogadać, ciągle sie kłócimy. To najlepsze co możemy zrobić dla siebie i swojej rodziny, bo mamy wspólnie dwójkę dzieci. Proszę o polecenie prawnika, który będzie reprezentować mnie w sądzie, a w swoich działaniach jest konkretny i pomysłowy.

Prawnik rozwodowy Gdańsk

PostTeraz jest 27 kwi 2024, o 10:53
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet

Post 22 mar 2024, o 00:46

Posty: 2
Lokalizacja: Płock
Gadu-Gadu: 0

Czasami warto zmienić żonę że tak powiem haha ale może z następną uda się tobie lepiej życzę powodzenia. Rozwód to nie koniec świata

Post 30 mar 2024, o 01:23

Posty: 4
Gadu-Gadu: 0

Przykra sprawa i na pewno nieprzyjemna, ale dobry prawnik u boku faktycznie może dużo zmienić. Z Panem Michałem Mindykowskim wszystko powinno pójść zgodnie z planem. Dzięki doświadczeniu będzie w stanie naprawdę wiele zrobić.

Post 30 mar 2024, o 20:39

Posty: 3
Gadu-Gadu: 0

Według mnie Pan Michał Mindykowski powinien poradzić sobie w takiej sytuacji. Jest doświadczony i godny zaufania.

Post 31 mar 2024, o 20:18

Posty: 2
Gadu-Gadu: 0

Właśnie miałam polecić Pana Mindykowskiego. Sama rozważałam rozwód i właśnie jego mi polecili. Póki co jesteśmy w trakcie terapii małżeńskiej, ale gdybym miała się rozwodzić to właśnie z nim.

Post 31 mar 2024, o 20:48

Posty: 53
Gadu-Gadu: 0

Skąd taka jednomyślność? Ten człowiek musi być naprawdę dobry, skoro tyle osób mi go poleca! Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Post 2 kwi 2024, o 14:59

Posty: 2
Gadu-Gadu: 0

Kancelarie prawne specjalizujące się w rozwodach są powszechne w różnych miastach, w tym także w Gdańsku. Wiele z nich oferuje profesjonalną pomoc prawną w kwestiach związanych z separacją, podziałem majątku, alimentami i opieką nad dziećmi. Ważne jest, aby wybrać prawnika, który ma doświadczenie oraz dobrą reputację, co może pomóc w przejściu przez ten trudny proces w sposób jak najbardziej skuteczny i zminimalizowaniu stresu dla wszystkich zaangażowanych stron.

Post 9 kwi 2024, o 21:30

Posty: 4
Gadu-Gadu: 0

Mam nadzieję, że mi się nie przyda


Powrót do Dyskusje