Strona główna forum E-commerce Social marketing Marketing szeptany tworzony ręcznie

Marketing szeptany tworzony ręcznie

Problemy i zagadnienia dotyczące najnowszych metod promowania marki i produktów...


Posty: 1
Gadu-Gadu: 0

bartol napisał(a):
czy jest mozliwosc tworzenia takich kampani na Facebooku?Jasne, że możliwe jest prowadzenie marketingu szeptanego na Facebooku ;) Korzystalem z takiej opcji, współpracując z agencją iWizerunek https://iwizerunek.pl/ Świetna opcja, bo wiekszosc klientow obserwuje fan page i takie dzialania pozwalają na dotarcie do jeszcze szerszej grupy odbiorców ;)

Re: Marketing szeptany tworzony ręcznie

PostTeraz jest 3 mar 2024, o 04:30
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet

Marketing szeptany i monitoring marki to super sprawa. Współpracuję z agencją Alte Media, która nie dość, że monitoruje co użytkownicy mówią o mojej firmie to jeszcze w ten sposób szukają mi potencjalnych klientów. Najpierw cięzko było mi to zrozumieć, bo nigdy nie słyszałam o jakimś narzędziu, które pozwala przeszukiwać wpisy w internecie, ale jak mi to wytłumaczyła Pani Alicja i dostałam podsumowanie na koniec miesiąca to zrobiło to na mnie wielkie wrażenie.

Współpracuję z nimi od ponad roku i nigdy nie miałam problemu. Zawsze przykładają się do pracy, a po zwiększonej ilości zamówień wnioskuje, że dobrze działają :)
https://www.altemedia.pl/


Posty: 9
Gadu-Gadu: 0

Nie są najtańsze, ale faktycznie za jakość trzeba płacić.


Posty: 3
Gadu-Gadu: 0

Oczywiście, że za jakość trzeba płacić i zwykle może się taki marketing bardzo przydać, ale przeglądając ten wątek i widząc rażące w oczy reklamy... trochę się załamuję... LUDZIE POWAŻNIE?


Posty: 1
Gadu-Gadu: 0

Czasami tylko reklamy widać. Taki marketing też trzeba robić umiejętnie, bo nachalne posty na fb też nic nie zdziałają ;)


Posty: 112
Gadu-Gadu: 0

Wiecie co.... zamiast takiej formy reklamy, my wolimy dawać klientom gadżety. Największym powodzeniem cieszyły się gadżety sportowe. Na https://gratisownia.pl/gadzety-sportowe kupiliśmy większą ilość i to był strzał w dziesiątkę.

Poprzednia strona

Powrót do Social marketingcron