Strona główna forum Wsparcie Konfiguracja Produkt dostępny na specjalne zamówienie.

Produkt dostępny na specjalne zamówienie.

Wszystko o konfiguracji, możliwościach i ustawieniach...


Posty: 21
Gadu-Gadu: 5154146

Witam,
od razu do rzeczy:

- mamy stany magazynu (dostępny/nie dostępny),

Chciałbym zmodyfikować to w ten sposób aby produkt posiadał jeszcze własność: "Produkt dostępny na specjalne zamówienie".
O co chodzi dokładniej: mianowicie, po przystosowaniu layoutu sklepu, mam catalog listing tylko jako Grid (czyli produkty poustawiane obok siebie, na każdej podstronie katalogu produktów) i dwie ikonki - dodaj do koszyka oraz dodaj do ulubionych. Teraz potrzebował bym zrobić tak że gdy ustawie opcje produkt dostępny na specjalne zamówienie, to ikonka dodaj do koszyka podmieni się na ikonkę produkt dostępny na specjalne zamówienie. Po za tym, w samym product view, też ukaże się status, zamiast chwilowy brak towaru czy "w magazynie", będzie "produkt dostępny na specjalne zamówienie"

Myślałem tylko o podmianie stanu "brak towaru" na "produkt dostępny na specjalne zamówienie", ale mimo aktywowania linka do danego produktu otrzymuje alert że jest wiadomo out of stock.

Z resztą zastanawiam się czy nie mogli byście mi polecić jakiegoś ciekawszego rozwiązania, gdyż są narzędzia dodawania i zarządzania cech produktów, gdzie jak się zapoznałem istnieje możliwość stworzenia cechy na przykład:

dla produktu - "czy produkt jest dostępy w ofercie na zamówienie" (tak/nie) - a również tutaj można zastosować rzekome akcje wymagające zmian w product page i catalog listing (Used in product listing - Depends on design theme) ale wymaga wprowadzenia zmian, na które nie bardzo mam pomysł jak je zrobić.


Ostatecznie widzę to tak, że gdyby udało się ustawić taka cechę która by ingerowała w wyświetlanie pozycji w katalogu (dodała by ikonkę/zamieniła by ikonkę dodaj do koszyka, coś? ), wyświetliła by informację w product front-page i powiedzmy że jeśli tak to onePage checkout pominął by tabele sposoby płatności i metody wysyłki, to było by to co potrzebuje.

Ja się jeszcze pogłowie jak ten temat ewentualnie inaczej ugryźć, ale gdybym mógł liczyć na jakieś wasze koncepcje/sugestie, było by świetnie.

Produkt dostępny na specjalne zamówienie.

PostTeraz jest 27 kwi 2024, o 07:25
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet

Powrót do Konfiguracja