Strona główna forum Wsparcie Instalacja problem z instalacją 1.3.2.3 na nazwa.pl

problem z instalacją 1.3.2.3 na nazwa.pl

Pytania i rozwiązania problemów dotyczących instalacji Magento oraz modułów współpracujących...


Posty: 1
Gadu-Gadu: 1236554

Witam

Próbowałem właśnie zainstalować wersje 1.3.2.3 na serwerze nazwa.pl lecz przy każdej kolejnej próbie wyskakuje mi ten sam błąd
Czytałem już na forum, że z nazwą i magento bywają problemy, czy ktoś może miał podobny ?
Dodam, że niestety jestem skazany na tego providera i zmiana na innego/lepszego nie wchodzi w gre.

Poniżej kodzik błędu.
Z góry dziękuje za pomoc
Zw



Error in file: "/home/fightline/ftp/app/code/core/Mage/Downloadable/sql/downloadable_setup/mysql4-upgrade-0.1.10-0.1.11.php" - SQLSTATE[42S01]: Base table or view already exists: 1050 Table 'downloadable_link_purchased_item' already exists
Trace:
#0 /home/fightline/ftp/app/code/core/Mage/Core/Model/Resource/Setup.php(292): Mage::exception('Mage_Core', 'Error in file: ...')
#1 /home/fightline/ftp/app/code/core/Mage/Core/Model/Resource/Setup.php(179): Mage_Core_Model_Resource_Setup->_modifyResourceDb('upgrade', '0.1.10', '0.1.14')
#2 /home/fightline/ftp/app/code/core/Mage/Core/Model/Resource/Setup.php(146): Mage_Core_Model_Resource_Setup->_upgradeResourceDb('0.1.10', '0.1.14')
#3 /home/fightline/ftp/app/code/core/Mage/Core/Model/Resource/Setup.php(121): Mage_Core_Model_Resource_Setup->applyUpdates()
#4 /home/fightline/ftp/app/code/core/Mage/Core/Model/Config.php(263): Mage_Core_Model_Resource_Setup::applyAllUpdates()
#5 /home/fightline/ftp/app/code/core/Mage/Core/Model/App.php(263): Mage_Core_Model_Config->init(Array)
#6 /home/fightline/ftp/app/Mage.php(434): Mage_Core_Model_App->init('', 'store', Array)
#7 /home/fightline/ftp/app/Mage.php(455): Mage::app('', 'store', Array)
#8 /home/fightline/ftp/index.php(65): Mage::run()
#9 {main}

problem z instalacją 1.3.2.3 na nazwa.pl

PostTeraz jest 29 mar 2024, o 14:15
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet

jemoon Avatar użytkownika
Administrator

Posty: 529
Lokalizacja: Gdańsk
Gadu-Gadu: 0

witam,
Wejdź sobie do bazy danych, usuń tabelę downloadable_link_purchased_item i spróbuj jeszcze raz.


Posty: 7
Gadu-Gadu: 5562985

Witam,
mam ten sam problem co poprzednik, jednak wspomnianej wcześniej tabeli nie mam w swojej bazie danych.

Co więc uczynić by w/w problem zniknął?
pozdrawiam!


Posty: 1575
Gadu-Gadu: 0

Pewnie chodzi teraz o inną tabelę o podobnej nazwie,
w następnym takim przypadku ja bym zamieniał CREATE TABLE na CREATE TABLE IF NOT EXISTS
hosting-magento.pl / magentohosting.eu - szybki hosting Magento
https://www.mage24.pl/ - twój sklep Magento 2 w 5 minut


Powrót do Instalacja