Strona główna forum Wsparcie Problemy z działaniem Prośba o pomoc z magento blog

Prośba o pomoc z magento blog

Wszystkie problemy związane z działaniem sklepu...

Post 31 maja 2019, o 06:23

Posty: 98
Gadu-Gadu: 1605632

Witam,

ostatnio aktualizowałem skórkę do magento blog przenosząc przez ftp pliki i coś mi ni pykło. Pokazuje się błąd gdy loguję się do PA a na stronie widać że nie działa BLOG

Plik z błędami :
a:5:{i:0;s:59:"Mage registry key "_singleton/blog/observer" already exists";i:1;s:1484:"#0 /users/taniob/home/www/wykwity/app/Mage.php(223): Mage::throwException('Mage registry k...')
#1 /users/taniob/home/www/wykwity/app/Mage.php(477): Mage::register('_singleton/blog...', false)
#2 /users/taniob/home/www/wykwity/app/code/core/Mage/Core/Model/App.php(1316): Mage::getSingleton('blog/observer')
#3 /users/taniob/home/www/wykwity/app/Mage.php(448): Mage_Core_Model_App->dispatchEvent('controller_acti...', Array)
#4 /users/taniob/home/www/wykwity/app/code/core/Mage/Core/Controller/Varien/Action.php(527): Mage::dispatchEvent('controller_acti...', Array)
#5 /users/taniob/home/www/wykwity/app/code/core/Mage/Adminhtml/Controller/Action.php(160): Mage_Core_Controller_Varien_Action->preDispatch()
#6 /users/taniob/home/www/wykwity/app/code/core/Mage/Core/Controller/Varien/Action.php(407): Mage_Adminhtml_Controller_Action->preDispatch()
#7 /users/taniob/home/www/wykwity/app/code/core/Mage/Core/Controller/Varien/Router/Standard.php(250): Mage_Core_Controller_Varien_Action->dispatch('login')
#8 /users/taniob/home/www/wykwity/app/code/core/Mage/Core/Controller/Varien/Front.php(172): Mage_Core_Controller_Varien_Router_Standard->match(Object(Mage_Core_Controller_Request_Http))
#9 /users/taniob/home/www/wykwity/app/code/core/Mage/Core/Model/App.php(354): Mage_Core_Controller_Varien_Front->dispatch()
#10 /users/taniob/home/www/wykwity/app/Mage.php(684): Mage_Core_Model_App->run(Array)
#11 /users/taniob/home/www/wykwity/index.php(83): Mage::run('', 'store')
#12 {main}";s:3:"url";s:6:"/admin";s:11:"script_name";s:10:"/index.php";s:4:"skin";s:5:"admin";}

czy jest ktoś tak miły aby mi pomóc?
SABKO.pl - www.sabko.pl

Prośba o pomoc z magento blog

PostTeraz jest 28 mar 2024, o 15:10
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet

Post 11 cze 2019, o 14:06

Posty: 1575
Gadu-Gadu: 0

po odświeżeniu cache czasami problem znika
hosting-magento.pl / magentohosting.eu - szybki hosting Magento
https://www.mage24.pl/ - twój sklep Magento 2 w 5 minut

Post 13 cze 2019, o 20:53

Posty: 98
Gadu-Gadu: 1605632

Konrad, udzielasz jeszcze pomocy technicznej odpłatnie? Chodzi mi o wsparcie w razie problemów z magento jeszcze na silniki 1.9.1
SABKO.pl - www.sabko.pl

Post 14 cze 2019, o 13:29

Posty: 1575
Gadu-Gadu: 0

pisz do kolegi magento-developer.pl, na pewno się dogadacie
hosting-magento.pl / magentohosting.eu - szybki hosting Magento
https://www.mage24.pl/ - twój sklep Magento 2 w 5 minut


Powrót do Problemy z działaniem



cron