Strona główna forum Wsparcie Konfiguracja Menu poziome w top strony

Menu poziome w top strony

Wszystko o konfiguracji, możliwościach i ustawieniach...

Post 23 maja 2009, o 09:26

Posty: 6
Gadu-Gadu: 858993

Wyszukiwarka na hasło menu zawsze mnie do menu pionowego odsyła. Pionowe jest fajne ale ja potrzebuję te zwykłe poziome w top strony tak jak w demo na stronie magento.
1. Jak sprawić aby było widoczne, konfiguracja sklepu jest zawiła a poradnika nie znalazłe,
2. Dodałem kategorię główna i sub kategorię do niej, dodałem produkt i przypisałem do obu kategorii, ale Nie ma żadnych categories dostępnych. Co jeszcze trzeba ustawić aby były?

To na początek.
Obrazek

Menu poziome w top strony

PostTeraz jest 28 mar 2024, o 17:32
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet

Post 23 maja 2009, o 12:08
jemoon Avatar użytkownika
Administrator

Posty: 529
Lokalizacja: Gdańsk
Gadu-Gadu: 0

witam,
zajrzyj tu: Menu poziome w top strony

Post 24 maja 2009, o 07:18

Posty: 6
Gadu-Gadu: 858993

Robiłem tak już wcześniej i nie działało więc pousuwałem i zrobiłem jeszcze raz krok po kroku i tym razem się menu pojawiło, choć nadal nie rozumiem co ma na to wpływ że submenu i druga pozycja menu pojawia się dopiero po wejściu w produkt przez mape strony.

Kolejny niezrozumiałe to co trzeba włączyć aby mieć widoczne na górze zakładki do przełączania się pomiędzy sklepami?
W PA-system-zarzadzaj sklepami mam ustawione dwa sklepy i do kazdego dodaną już kategorie root z subkat i produktem ale widze tylko jeden sklep na stronie klienta. Zakładki jak na wersji demo nie są widoczne, czyli podobnie jak wcześniej z menu poziomym czegoś nie włączyłem lub robie to w złej kolejności.

Jakaś podpowiedź?
Obrazek

Post 24 maja 2009, o 14:09
jemoon Avatar użytkownika
Administrator

Posty: 529
Lokalizacja: Gdańsk
Gadu-Gadu: 0

witam,
jeżeli masz włączone cache to po każdej takiej zmianie musisz odświeżać pamięć podręczną za pomocą panelu administracyjnego lub usuwając całą zawartość katalogu var/cache.

Post 24 maja 2009, o 16:33

Posty: 428
Lokalizacja: W-wka
Gadu-Gadu: 36599

Niestety owe ładne zakładki sa tylko w demo na stronie Magentocommerce, w normalnych sklepach jest tylko przełącznik w stopce na dole zupełnie nieczytelny.
Niestety nikt nie zrobił nic coby to zmienić, z tych co pewnie by to zrobić umieli
http://transit.waw.pl - Sklep oparty o Magento

Post 25 maja 2009, o 02:02

Posty: 6
Gadu-Gadu: 858993

aha, czyli jak juz mi sie uda jakos wlaczyc ten brzydki przelacznik w stopce to pomysle o przerobienu na zakładki, wtedy dam znac jak to zrobiłem.
Obrazek


Powrót do Konfiguracja



cron