Strona główna forum Ogólnie o Magento Dyskusje Zapraszam do współtworzenia forum...

Zapraszam do współtworzenia forum...

Na temat Magento - ogólnie...

jemoon Avatar użytkownika
Administrator

Posty: 529
Lokalizacja: Gdańsk
Gadu-Gadu: 0

witam,
Ponieważ w polskim Internecie nie znajduję się obecnie żadna aktualna baza wiedzy nt Magento postanowiłem założyć to forum. Mam nadzieje, że z czasem forum się rozrośnie i będzie stanowiło naprawdę solidną podstawę dla osób chcących wdrożyć własny sklep oparty o Magento.
Jeśli jesteś osobą chętną do współpracy i zależy Ci na rozwoju Magento to zapraszam do współtworzenia tego forum. Chętnie nawiążę współprace z każdym kto ma jakieś pomysły czy też wizję w kwestii rozwoju Magento lub tego forum.

pozdrawiam,
Marcin Jędrzejewski

Zapraszam do współtworzenia forum...

PostTeraz jest 29 mar 2024, o 00:45
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet


Posty: 74
Gadu-Gadu: 0

Witam!

Nie pomogę za bardzo, bo sie nie znam, ale cieszę się, że już w pierwszych postach znalazłam odpowiedzi, których dość długo szukałam.
Uśmiechnij się - jutro możesz nie mieć zębów ...


Posty: 1
Gadu-Gadu: 0

witaj
To fajnie że pojawiła się alternatywa i wypełnienie po Lento.
Jestem chętny do współpracy a co dokładnie masz na myśli
upiter29

jemoon Avatar użytkownika
Administrator

Posty: 529
Lokalizacja: Gdańsk
Gadu-Gadu: 0

witam,
jeśli chodzi o współpracę w zakresie rozwoju forum chodziło mi o to, że otwarty jestem na wszelkie Wasze propozycje i pomysły. Nie ukrywam, że na razie 'dobrą' formą współpracy byłoby kilka linków na Waszych stronkach (z anchorem typu: Magento forum, magento, polskie magento itd) lub zapleczach do pozycjonowania tak, aby zdobyć dobrą pozycję w google. Oczywiście ze względu na wiek domeny nie może być to zbyt dużo linków :)


Posty: 13
Lokalizacja: Pabianice
Gadu-Gadu: 0

Niedługo będę uruchamiał blog "firmowy" dla sklepu na Magento, postaram się zamieścić w widocznym miejscu link do tego forum.


Posty: 428
Lokalizacja: W-wka
Gadu-Gadu: 36599

Chętnie się włączę, tylko mam propozycję może zrób kilka standardowych bannerków

Jeden chętnie umieszczę w moim sklepie i portalu.

Skontaktuj się ze mną na priv , mam kilka innych pomysłów też :)
http://transit.waw.pl - Sklep oparty o Magento


Posty: 1
Gadu-Gadu: 0

Ciekawa inicjatywa ! chyba się dołączę


Posty: 1
Gadu-Gadu: 0

:mrgreen:


Posty: 1
Gadu-Gadu: 0

Hej, hej, hej, tak się witam bo jestem nowa


Posty: 2
Lokalizacja: Kutno
Gadu-Gadu: 65503

wasze odpowiedzi mnie rozwalaja

Następna strona

Powrót do Dyskusje