Strona główna forum Wsparcie Konfiguracja nowa opcja przy cenach?

nowa opcja przy cenach?

Wszystko o konfiguracji, możliwościach i ustawieniach...

Post 19 maja 2009, o 14:26

Posty: 4
Gadu-Gadu: 0

Witam
Ostatnio pojawiła się u mnie przy cenach opcja "Nie niżej niż:... zł" - czy ktoś wie, skąd to się bierze i jak to wyłączyć?
Jakby ktoś miał jakiś pomysł, to proszę o wskazówki jak dla dziecka :)

Z góry dzięki!

nowa opcja przy cenach?

PostTeraz jest 28 mar 2024, o 19:53
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet

Post 19 maja 2009, o 16:29

Posty: 729
Gadu-Gadu: 0

A tak się nie wyświetla przy produkcie grupowym
Magento krok po kroku - aktualne informacje ze świata magento.

Post 19 maja 2009, o 21:29

Posty: 86
Gadu-Gadu: 2878306

Sprawdź czy nie masz w tym produkcie ustawionych "tier price" (poziomy cen) - piszę z pamięci więc możliwe, że się mylę - ale tak mi coś po głowie chodzi, że to właśnie wtedy się pojawia.

Post 21 maja 2009, o 22:43

Posty: 4
Gadu-Gadu: 0

"Tier price" nie mam, a to pojawia się dla wszystkich produktów z kategorii "Książki" (dla pozostałych, jak np. Audiobooki jest ok).
Tak się zastanawiam, czy może to być powiązane z faktem, że próbowałam ustawić promocję dla kategorii Książki-Dla dzieci i Książki-Dla młodzieży na rabat 5% - bo wartość tego "Nie niżej niż" jest pomniejszona właśnie o 5%, z tym że pojawia się dla wszystkich książek, a nie tylko z tych kategorii.
Czy ktoś ma jeszcze jakiś pomysł, co zrobić, żeby to zniknęło? :( A przy okazji może jak prawidłowo ustawić tę promocję?

Post 21 maja 2009, o 22:44

Posty: 86
Gadu-Gadu: 2878306

łatwo sprawdzić - wyłącz promocje - jeśli to spowoduje że promocje znikną - znaczy ze gdzieś w logice konfiguracji promocji jest błąd.

Post 21 maja 2009, o 22:45

Posty: 4
Gadu-Gadu: 0

Promocję już dezaktywowałam, a nawet całkiem kasowałam, ale to nic nie pomaga - ta wartość wciąż się pokazuje.

Post 22 maja 2009, o 01:24

Posty: 81
Gadu-Gadu: 3824559

Wywal to z kodu phtml i po sprawie ;) Ja tak zrobiłem :D


Powrót do Konfiguracja



cron