Strona główna forum Wsparcie Konfiguracja Zagadka z produktami Bundle

Zagadka z produktami Bundle

Wszystko o konfiguracji, możliwościach i ustawieniach...

Post 9 sie 2017, o 09:43

Posty: 1
Gadu-Gadu: 0

Witam użytkowników i mam nadzieję, że wybaczycie - zapewne banalne - pytanie od początkującego użytkownika.
Siedzę nad tym od paru nocy i nic.
Przykład chyba najlepiej wyjaśni istotę problemu.
Powiedzmy, że sprzedaję samochody w trzech wersjach: small, medium i big. Do każdego z nich klient może dokupić kierownicę ze złota, srebra lub platyny. Może też wcale nie kupować kierownicy, jego problem jak będzie kierował.
Oczywiście do samochodu typu small jest kierownica small w trzech odmianach, dla medium - kierownica medium itd.
Moje pytanie brzmi - jak to sensownie filtrować na stronie produktu, aby uzyskać porządany efekt widoczny na zdjęciu. (Wyjaśniam, że samochód ze zdjęcia nie jest nagrodą za pomoc. Flaszka whisky - jest)
Chodzi mi o to, że gdy klient wybierze wielkość samochodu to w filtrze Steering wheel powinny się pojawić tylko odpowiadające temu rozmiarowi kierownice, a nie wszystkie.
Gdy używam Produktu Konfigurowalnego cena kierownicy nie dodaje się do ceny samochodu, co prowadzi do wniosku, że musiałbym tworzyć produkty dla wszystkich kombinacji "samochód-kierownica".
Nie da się zastosować Produktu Bundle, bo nie jest konfigurowalny i nie można w nim ustawić różnych rozmiarów samochody.
Ma ktoś pomysł jak to rozwiązać?
Obrazek

Zagadka z produktami Bundle

PostTeraz jest 23 kwi 2024, o 16:01
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet

Powrót do Konfiguracja