Strona główna forum Ogólnie o Magento Dyskusje Magento Enterprise Edition :/

Magento Enterprise Edition :/

Na temat Magento - ogólnie...

Post 21 kwi 2009, o 09:12

Posty: 116
Gadu-Gadu: 0

Do porzucenia to pewnie nie dojdzie, jednak wersja darmowa może teraz być traktowana po macoszemu.

A swoja droga to czy mnie wzrok myli czy usuneli ze strony ten dotychczasowy platny support zastepujac go wlasnie jedynie wersja enterprise?
Dobry hosting pod Magento? A może sklep KQS? Tak dla kontrastu...

Magento Enterprise Edition :/

PostTeraz jest 28 mar 2024, o 22:38
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet

Post 21 kwi 2009, o 09:37

Posty: 729
Gadu-Gadu: 0

Lesiu napisał(a):
Do porzucenia to pewnie nie dojdzie, jednak wersja darmowa może teraz być traktowana po macoszemu.

A swoja droga to czy mnie wzrok myli czy usuneli ze strony ten dotychczasowy platny support zastepujac go wlasnie jedynie wersja enterprise?



Tak właśnie to jest zamiana z płatnego wsparcia na wersję enterprise więc w sumie to się aż tak wiele nie zmieniło.
Magento krok po kroku - aktualne informacje ze świata magento.

Post 21 kwi 2009, o 10:32

Posty: 6
Gadu-Gadu: 0

lefi to ja mam do ciebie pytanie ale tez i innych forumowiczow. Czy moze ktos znalazl jakies miejsce w sieci ktore ma spolecznosc zwiazana z magento i gdzie mozna znalezc modyfikacje udostepniane przez ta spolecznosc. Poniewaz jak narazie to magento connect jest jedynym miejscem.

I wiem ze mozna recznie tylko jezeli tego varien nie wposci na serwer to kto bedzie wiedzial ze cos jest innego ;) ile osob poza polska i tym forum wie ze mamy takiego kkonrada ktory trzaska mody albo innych zapalencow.

Post 21 kwi 2009, o 11:37

Posty: 729
Gadu-Gadu: 0

mkrzysiek - jedyne odpowiednie miejsce i na dodatek w naszym języku jakie znam to jest to forum, jest przecież dział moduły i dodatki.
Magento krok po kroku - aktualne informacje ze świata magento.

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusje



cron